Fani komiksów amerykańskich

Fani komiksów kojarzą nam się zazwyczaj z tzw. nerdami i kujonami. To oni stereotypowo są nazywani fanami komiksów, komputerów i gier. Jednak tak naprawdę, nie tylko tacy ludzie interesują się komiksami.

Fajny komiks amerykański przyciąga rzesze

komiks amerykańskiOwszem to zazwyczaj bardzo specyficzna grupa osób, ale nie każdy od razu musi być ich kolekcjonerem. Można po prostu lubić je poczytać, czasem odwiedzić sklep z komiksami, ale nie podchodzić do nich aż z takim zaangażowaniem. Równie dobrze ktoś może być jedną wielką sprzecznością. Lubić kasety magnetofonowe ale i komiks. Jednak typowi fajni, standardowo lubią wyżej opisane rzeczy. Znam wiele osób, które nałogowo kolekcjonują komiksy. Bardzo często odwiedzają antykwariat, by nabyć jakieś stare numery, które od lat już nie pojawiają się na rynku. Szczególnie na topie jest fajny komiks amerykański. Dziś wychodzi tyle zaskakujących produkcji filmowych, że zyskał on nowe życie. Nawet ja ogromna zwolenniczka książek, czasem zajrzę do komiksu. Tacy ludzie często organizują też swoje imprezy, na których przebierają się za słynne komiksowe postaci i omawiają najnowsze gry. Uważam, ze to jedna z najbardziej pozytywnie zakręconych rzeczy z jaką maiłam do czynienia. Sama nie brałam udziału, ale widziałam świetną fotorelację. Miejscem takiego zjazdu może Łódź, a nawet Nowy Jork.

Jeśli coś naprawdę się kocha, to odległość nie ma aż takiego znaczenia. Ci ludzie naprawdę są zaangażowani w takie przedsięwzięcia i szczerze ich podziwiam. Dziś już nikt ich nie wyśmiewa, bo to cudowni ludzie z niesamowitą pasją.