Rozliczanie telefonów w dziale księgowym

Nazywam się Magdalena i pracuję jako księgowa w firmie handlowej, która ma dość ugruntowaną pozycję na rynku. Oferujemy najwyższej jakości produkty, dzięki czemu klienci zawsze do nas wracają. Ja osobiście odpowiadam za rozliczanie sprzedaży i wprowadzam dane do systemu, który został specjalnie stworzony na potrzeby naszego przedsiębiorstwa.

Telefony gigaset sprzedawane w hurtowych ilościach

telefonW systemie mam osobne karty na telefony yealink oraz osobne na telefony gigaset, dzięki czemu wprowadzanie danych jest bardzo proste i intuicyjne. W zupełnie osobnej karcie znajduje się centrala telefoniczna voip, która posiada indywidualne oznaczenie. Dzięki oznaczeniom jest o wiele łatwiej uzupełniać wszelkie dane dotyczące sprzedaży danego produktu. Mamy w bazie również polecany telefon gigaset, który sprzedaje się w ogromnych ilościach, dlatego system został również stworzony na potrzeby dużych sprzedaży. Dzięki temu każdy telefon konferencyjny nie musi być wprowadzany oddzielnie, tylko wystarczy podać ilość sprzedanych produktów a system samodzielnie dokonuje wszelkich obliczeń. Dzisiaj słyszałam od Mariana z działu handlowego, że jedna z grup sprzedała telefony gigaset w ogromnych ilościach a inna grupa telefony yealink w równie okazałej ilości. Wiedziałam, że będę miała mnóstwo danych do wprowadzenia, dlatego dokończyłam wszystkie obowiązki i mogłam czekać na dane z działu handlowego. Pierwsza do rozliczenia wpadła centrala telefoniczna, która została sprzedana w ilości dwunastu sztuk. Później pojawił się telefon konferencyjny a na sam koniec wpadły pozostałe telefony, które zostały sprzedane.

Dane wprowadzałam na bieżąco, dzięki czemu bardzo sprawnie poradziłam sobie z tak dużą ilością danych. Jestem bardzo dobrą pracownicą i zawsze starannie wypełniam wszystkie swoje obowiązki.