Chłopak i firma montująca anteny satelitarne

Mam na imię Paulina. Mój chłopak otworzył w zeszłym miesiącu swoja firmę. Piotrek ukończył informatykę na uniwersytecie w miejscowości Koszalin. Piotrek zawsze pasjonował się komputerami. Po ukończeniu nauki szukał pracy ale nie mógł nigdzie znaleźć niczego na stałe.

Montaż anten satelitarnych jest dostępny w Koszalinie

montaż anteny satelitarnejPostanowił złożyć dokumenty o dofinansowanie do swojej uczelni. Uczelnia ma przygotowany taki projekt dla swoich wszystkich absolwentów. Kwoty dofinansowania są ograniczone i trzeba mieć dobry biznesplan żeby się na nie załapać. Piotrek zdecydował się na otworzenie sklepu. Sklep komputerowy będzie prowadził w wynajmowanym lokalu na swoim osiedlu. Ma już podpisana umowę z właścicielem lokalu. Piotrek do tej pory prowadził serwis komputerowy dla swoich znajomych. Ogłoszenie było także dostępne na uczelni. Wiele osób korzystało z jego usług. Można powiedzieć, że ma już swoich stałych klientów, którzy zawsze się do niego zgłaszają gdy z komputerem dzieje się coś niepokojącego. Piotrek chce prowadzić także pogotowie komputerowe. Będzie ono dostępne po godzinach działalności sklepu. Zastanawia się także nad pracą pogotowia komputerowego w weekendy ale to wszystko będzie zależało od zapotrzebowania klientów. Sklep na pewno będzie otwarty. Piotrek w biznes planie opisał także profesjonalny montaż anten satelitarnych w Koszalinie. Chciałby się tym zając bo anteny satelitarne są coraz bardziej popularne wśród klientów i to będzie dochodowy biznes w przyszłości. Tak samo jak montaż monitoringu. Wiele firm korzysta z monitoringu. Piotrek chce być wszechstronny.

Żeby jednak zaczął działać w tej branży potrzebuje pieniędzy. Na uczelni wypełnił wszystkie dokumenty. W ciągu dwóch tygodni ma uzyskać odpowiedź odnośnie dofinansowania. Bardzo w niego wierzę i mu kibicuje. Ja zawsze mogę na niego liczyć.