Wakacyjne noclegi w pensjonacie: dolnośląskie wita naszą paczkę znajomych

Jak zwykle w okresie wakacyjnym, cała nasza grupa znajomych wpada na pomysł, aby wybrać się gdzieś razem. Tylko, że większość miejsc trzeba rezerwować z wyprzedzeniem, więc najlepsze apartamenty i miejsca do wynajęcia są zawsze pozajmowane.

Pokoje w pensjonacie w Kudowie

pensjonatyNiestety, takie spontaniczne wyjazdy zawsze nas charakteryzują i nigdy nie planujemy nic z odpowiednim wyprzedzeniem. No ale zawsze jakieś pokoje się znajdą, więc nie ma co narzekać. Tym razem postanowiliśmy, że pozostawimy morze, i wybierzemy się w zupełnie innym kierunku. Teraz Kudowa Zdrój nas powita, czyli województwo dolnośląskie. Okolica bardzo spokojna podobno, no ale my już ją rozruszamy. Trzeba się trochę pobawić, żeby było wesoło. Obejrzeliśmy różne godne uwagi pensjonaty w Kudowie Zdrój i muszę przyznać, że wiele z nich zrobiło na mnie wrażenie. Były nawet miejsca w tych, które mi się podobały, więc byłam bardzo szczęśliwa. Zależało nam na tym, aby były dobre noclegi i posiłki, i to co najmniej śniadanie i jakaś obiadokolacja, bo wieczorem to i tak ruszymy gdzieś w miasto. Obiady też będziemy czasami jeść poza miejscem noclegowym, no ale taką opcję zawsze warto mieć, w razie gdy fundusze się skończą. No i pojechaliśmy. Bardzo spodobał mi się mój pokój i dziewczyn. Każda z nas miała swoje osobne łóżko, i szafkę nocną. Na swojej od razu położyłam książki, które będę czytać, gdy wszyscy będą jeszcze spali po imprezie. Bo jestem takim rannym ptaszkiem. Spytałam właścicieli pensjonatu, gdzie najlepiej iść pobiegać, i wyznaczyli mi takie specjalne ścieżki specjalne dla biegaczy. Uwielbiam sport, a biegać w takim zdrowym górskim powietrzu to zaszczyt.

No a nasi chłopcy będą sobie mogli pospacerować po górach, bo tak zawsze o tym rozmawiali, że nigdy nie byli, więc proszę bardzo. Współczuję ich zakwasom następnego dnia, bo takie spacery mogą wykończyć.