Jadę po walizki samsonite z wyprzedaży

Moja przyjaciółka Monika jest maniaczką zakupową. Nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie. Dzięki niej zawsze trafię na jakieś świetne wyprzedaże i kupię mnóstwo fajnych rzeczy za dużo mniejsze pieniądze. Tym razem Monika znowu zaszalała.

Kupiłam dwie duże walizki samsonite na wyprzedaży

walizki samsonite na wyprzedażyWparowała do mnie pewnego popołudnia i kazała mi się szybko ubierać. Od razu wiedziałam, że chodzi o zakupy, tylko nie wiedziałam o jakie konkretnie. Monika przysiadła na chwilę i jak się szykowałam do wyjścia to powiedziała, że rano jak przejeżdżała koło galerii to zauważyła, że są od dzisiaj walizki samsonite na wyprzedaży a ceny są tak niskie, że na pewno raz dwa się rozejdą. Przyznałam, że takiej okazji nie wolno nam przegapić i w biegu opuściłyśmy mieszkanie. Wpadłyśmy jak szalone do tego sklepu i mogłyśmy zrobić w końcu zakupy. Ja często podróżuję a nie mam porządnej walizki. Przydałyby mi się dwie w różnych rozmiarach, ażeby mieć na każdy wyjazd. Widziałam w sklepie liczne walizki samsonite na wyprzedaży i wiedziałam, że wybiorę dla siebie odpowiednie. Monika skupiła się na swoich zakupach, gdzie oglądała torby na ramię a ja spokojnie przeglądałam walizki. Wybrałam jedną bardzo dużą, która kosztowała jedną trzecią swojej pierwotnej ceny. Nigdy wcześniej nie byłam zadowolona z takich zakupów. Kupiłam też drugą, o połowę mniejszą, żeby mieć na wyjazdy gdzieś niedaleko. Obie przytargałam do kasy i byłam bardzo z siebie zadowolona, że udało mi się dokonać tak fajnych zakupów. Monika kupiła cztery torby.

Swoich walizek używam zawsze jak gdzieś jadę. Jestem z nich szalenie zadowolona, bo są bardzo pojemne i wygodne. Mimo różnych warunków te walizki są nie zdarcia. Dobre wykonanie i jakość to podstawa. Zawsze już tam będę robiła zakupy.