Mama kupuje nowe hokery

Moja mama ostatnio robiła dość duży remont kuchni. W sumie to ja o tym remoncie najpierw słyszałam chyba ze trzy lata zanim zaczęto coś tam robić. Ale naprawdę trzeba przyznać, że o tym remoncie kuchnia mamy zmieniła się nie do poznania.

Zakup hokerów do kuchni

stylowe hokeryMama mieszka z tatą w dużym domu.I kuchnia też jest sporym pomieszczeniem. Jednak wcześniej było tam naprawdę mało miejsca przez to, że moim zdaniem było tam dużo niepotrzebnych mebli. Mama gdy nie chciała czegoś wyrzucić zdanego pokoju to wstawiała to do kuchni. W końcu kuchnia ta zrobiła się naprawę mała. Mama w końcu miała tego dość i postanowiła z tatą zrobić remont. W nowej kuchni są już nowe meble na wymiar i wszystko wygląda zupełnie inaczej. Jednak cały czas jakby jeszcze czegoś tam brakowało. Stwierdziłam, że przydałyby się chociaż dwa stylowe hokery, które mogłyby stać z drugiej strony wyspy. Tak się teraz zresztą robi i hokery są bardzo modne. Mamie bardzo spodobał się ten pomysł. Stwierdziłam, że najlepiej będzie je zamówić przez internet bo tam jest największy ich wybór a do tego są najtańsze.W internecie był rzeczywiście spory wybór i można było znaleźć to co by się tylko wymarzyło. Mamie spodobały się takie właśnie stylowe hokery, które zresztą mi też przypadły do gustu. Były bardzo eleganckie i świetnie będą wyglądały w mamy nowoczesnej teraz już kuchni. Hokery te nie były zresztą drogie. Wręcz zdziwiłam się, że kosztują tak mało. Mama zdecydowała, że chce je zamówić. Już po paru dniach od zamówienia przyszła przesyłka. 

Mama gdy ją tylko rozpakowała postawiła te stołki po drugiej stronie wyspy. Gdy przyszłam do mamy byłam pod wrażeniem jak teraz nowocześnie i zarazem stylowo wygląda całe wnętrze. Te stołki jednak dużo dały. Sprawdziłam też czy te hokery były wygodne. I okazało się, że tak.