Szukam tanich laptopów używanych dla firm

W naszej firmie sprzęt raczej się nie niszczy. Ostatnio zużyły się nam laptopy na niektórych stanowiskach, ponieważ to były stare modele, które już nie dawały rady. Szef zlecił mi zakup nowych i miałem znaleźć jakąś bardzo tanią ofertę.

Znalazłem świetną ofertę tanich laptopów używanych

tanie laptopy używane dla firmWiem, że muszę znaleźć jakieś bardzo tanie laptopy używane dla firm, ponieważ został mi przydzielony określony budżet. Mamy ostatnio sporo wydatków i wszystkie muszą być uważnie przemyślane. Na szczęście znam różne źródła, gdzie można dostać tanie laptopy używane dla firm i na pewno skorzystam z tego. Zadzwoniłem do znajomego, który prowadzi swój serwis i naprawia sprzęt. Ma on kontakty z różnymi dostawcami i na pewno będzie w stanie mi polecić jakieś dobre i przede wszystkim tanie laptopy używane dla firm. Od razu się uciszył, że właśnie do niego zadzwoniłem i przyznał, że przywiózł z zagranicy kilkanaście laptopów, które są w świetnym stanie. Na pewno będą się nadawały do naszej firmy. Znajomy ma do nas wpaść z tymi laptopami, ale najpierw musi wgrać polskie oprogramowanie i dopiero po tym może przedstawić ofertę cenową. Zapewnił mnie, że będzie się opłacało, bo ma bardzo niskie ceny i jeszcze sporo dzięki temu zaoszczędzę. Osobiście się z nim spotkałem, ponieważ szef kazał mi wszystko kompleksowo załatwić. Nie widziałem sensu, żeby go angażować do tego zadania. Znajomy przywiózł kilkanaście laptopów, które wyglądały w zasadzie jak nowe. Kiedy podał ich cenę to byłem w szoku. Nie spodziewałem się, że będzie tak tanio.

Dobiliśmy targu i mamy w firmie już nowy sprzęt. Stare laptopy zostały usunięte i wykorzystamy z nich części zamiennie. Udało mi się dobić niezłego interesu i szef to nawet mnie pochwalił, że wykonałem zadanie dużo lepiej.