Szukam noclegu blisko morza

Z narzeczonym mamy plan, żeby po ślubie wybrać się rowerami w podróż poślubną. Organizujemy bankiet weselny i następnego dnia chcemy udać się nad morze. To sporo kilometrów, ale jestem przekonana, że sobie doskonale poradzimy.

Turysta powiedział mi gdzie jest nocleg blisko morza

noclegi blisko morza w MiędzyzdrojachPo bankiecie się spakowaliśmy w plecaki i ruszyliśmy w drogę. Jechaliśmy w ciemno i nie zarezerwowaliśmy nic wcześniej. Wiedziałam, że będą w tym czasie wolne miejsca i na pewno znajdą się jakieś noclegi blisko morza w Międzyzdrojach. Taki kierunek właśnie obraliśmy. Żadne z nas nie było w tej miejscowości i stwierdziliśmy, że warto odwiedzić jakieś nowe miejsce. Po drodze zatrzymaliśmy się u rodziny Łukasza, ponieważ od razu nie mieliśmy sił dojechać na miejsce. Tam zregenerowaliśmy siły i ruszyliśmy dalej. Kiedy dotarliśmy na miejsce to zaczęliśmy czegoś szukać. W większości ośrodków nie było wolnych miejsc i zaczęłam się zastanawiać, czy w ogóle uda się cokolwiek znaleźć. Kiedy tak się zastanawialiśmy to naszą rozmowę usłyszał jakiś turysta. Powiedział, że przebywa w ośrodku, gdzie są wolne noclegi blisko morza w Międzyzdrojach i możemy z nim tam się udać. Byłam tak szczęśliwa, że aż chciałam uścisnąć tego człowieka. W recepcji zarezerwowaliśmy dwuosobowy pokój na trzy doby. Byliśmy bardzo zmęczeni podróżą i tego dnia wzięliśmy prysznic i bardzo szybko zasnęliśmy. Chcieliśmy nazbierać sił na kolejny dzień, w którym czekało na nas wiele interesujących atrakcji. To najlepszy miesiąc poślubny jaki mogłam sobie wymarzyć.

Pobyt tam nam tak bardzo się spodobał, że postanowiliśmy spędzić tam resztę dni. Z balkonu miałam widok na morze i bardzo chętnie tam przesiadywałam. Łukasz co rano przynosił mi śniadanie a wieczorami spacerowaliśmy brzegiem morza.