Kubek ze specjalnym nadrukiem

Chyba niemal każdy posiada swój ulubiony kubek, w którym z chęcią pije kawę czy herbatę przy śniadaniu. Prezent w postaci kubka z właściwie dobranym napisem czy zdjęciem zawsze wywoła wiele uśmiechu i radości i będzie świetną pamiątką.

Zabawny nadruk na kubku dla przyjaciela

kubki z nadrukiemJeśli masz przyjaciela, który uwielbia podróżować i z wycieczek przywozi mnóstwo fotografii, zamów dla niego kubki z nadrukiem ze zdjęć, które zrobił podczas wakacji. W ten sposób przez cały rok będzie mógł wspominać swoje podróże. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie na kubku ulubionego cytatu czy motta, które będzie można sobie przypominać każdego ranka przy śniadaniu. Szczególną popularnością cieszą się również kubki ze zdjęciem danej osoby oraz napisem w postaci jej imienia, a dzieci przepadają za kubkami ze swoimi ulubionymi bohaterami z kreskówek. Cieszą również projekty, w których dane zdjęcie pojawia się dopiero przy zmianie temperatury, czyli wlaniu gorącego napoju. Takie prezent ucieszy każdego, choć warto wiedzieć, że tego typu kubki mogą się sprawdzić także w promocji na przykład firmy czy danego projektu. To doskonała reklama dla wielu ludzi, ponieważ z kubków korzystają codziennie niemal wszyscy ludzie, a do tego stosunkowo tania. Wystarczy obmyślić projekt, wybrać odpowiednie zdjęcie czy napis, a także kolory, a następnie zlecić go do wykonania. Dzięki szybkości takich usług nasz kubek pojawi się u nas zaledwie w ciągu kilku dni. Cena jest niska, a jakość wykonania oraz wytrzymałość nadruku jest naprawdę dobra.

Czasem najprostsze prezenty okazują się tymi najbardziej trafionymi, więc z pewnością warto zlecić wykonanie kubka z nadrukiem dla bliskiej nam osoby. Można go również wykorzystać w promocji czy reklamie, o czym warto pamiętać.