Firmowe auta na wynajem

 

Prowadzimy ze wspólnikiem niewielką wypożyczalnię samochodów sportowych na uboczu miasta, z tego względu, że czynsz za najem powierzchni jest zdecydowanie niższy, niż jak byśmy chcieli prowadzić wypożyczalnię samochodów w centrum miasta, czy przy najbardziej popularnych punktach, które odwiedzane są przez klientów i przyjezdnych.

Najlepsza lokalizacja wypożyczalni aut

wynajem samochodów sportowych warszawaDlatego zdecydowaliśmy się na konkurowanie z innymi firmami za pomocą innych środków, takich jak na przykład między innymi cena za dobę wynajmu oraz szereg usług darmowych, które mogą wydawać się przydatne klientowi. Wielu klientów zwróciło nam uwagę, że nie posiadamy w swojej wypożyczalni samochodów, które są należycie zadbane od środka, z tego względu zdecydowaliśmy się na kompleksowe dbanie o nasze samochody co kilka tygodni, oddając je do profesjonalnego czyszczenia w firmie z nami współpracującej. Zdajemy sobie z tego sprawę, że większa odległość do pokonania przez klienta może być minusem, jeśli chodzi o samą wypożyczalnia samochodów. Naszym zdaniem wynajem samochodów sportowych warszawa powinien być przystosowany do życzeń klienta z tego względu, że to właśnie on jest najważniejszy w całym procesie wynajmu i to pod niego należy ustalać indywidualną ofertę. W przypadku, kiedy żaden z pojazdów mu nie odpowiada, warto również na samym początku nawiązać nić porozumienia z klientem wypożyczalni i ustalić, jakie dokładnie ma potrzeby oraz gdzie zamierza wykorzystywać pojazd.

Kierując się własnym doświadczeniem możemy podpowiedzieć, który samochód będzie najważniejszy i najlepszy w danej sytuacji. Klienci prywatni często zgłaszają się do nas z tego względu, że przydarzył im się wypadek, czy kolizja drogowa z udziałem własnych samochodów osobowych, przez co nie mogą swobodnie poruszać się po mieście.