Filmowanie materiałów przyrodniczych

Filmy przyrodnicze są moją wielką pasją. Tak naprawdę robię wszystko aby zapewnić oglądającym jasny i prosty przekaz. Oczywiście działam jako wolny strzelec ale czasami są sytuacje kiedy zatrudniają mnie specjalne programy aby poruszyć pewien problem.

Szukałem profesjonalnego drona 

walkera f210 3dCzasami zajmuję się zagrożonymi gatunkami dzikich zwierząt, nielegalnymi wysypiskami śmieci lub kłopotem osuwisk. Tematyka jest na prawdę spora, ponieważ w tym świecie co chwilę pojawia się nowy problem na który trzeba zwrócić uwagę. Jednak aby nagrywać odpowiedniej jakości materiały filmowe musiałem zamówić dla siebie profesjonalny sprzęt, który miał mi zapewnić nagrania z lotu ptaka. Oczywiście był to dron walkera f210 3d. Już wcześniej miałem z nim kontakt i zrobił na mnie wielkie wrażenie. Na dodatek im nowszy model tym większa kontrola oraz gadżety. Jednak mi najbardziej zależało na zwinności, dobrej jakości filmowania oraz łatwości w sterowaniu. Oczywiście konstrukcja musiała być bardzo wytrzymała, ponieważ czasami dochodziło do nie przewidywanych sytuacji i trzeba było sobie z nimi jakoś poradzić. Dron, który wybrałem to była jakość sama w sobie. Na dodatek przy profesjonalnym nagrywaniu, które miało być potem wykorzystywane w montażu dobrze się sprawdzał. Dzięki temu jakość filmów przyrodniczych kręconych przeze mnie była jak najbardziej atrakcyjna. Byłem człowiekiem z pasją i chciałem dostać się w każde niedostępne miejsce aby poruszyć dany problem.

Dron mi to jak najbardziej umożliwiał, a ja miałem cenny sprzęt wysokiej klasy. To było dobre połączenie, które zaczęło dawać mi ciekawe perspektywy na przyszłą pracę. Oczywiście byłem z tego nie zwykle zadowolony i wybierając ten model byłem pewny wydanych pieniędzy. One były świetnie wykorzystane.