Piękna i zdrowa skóra

Od skończenia studiów zaczęłam bardzo tyć. W sumie to jednym z powodów był mój siedzący tryb. Wcześniej sporo się ruszałam także nawet jeśli więcej jadłam to jakoś to spalałam. Teraz się to zmieniło. Myślałam, że na początku jakoś poradzę sobie ze swoją otyłością.

Skuteczne pozbycie się rozstępów

usuwanie rozstępów KatowiceJednak z roku na rok było tylko coraz gorzej. Oczywiście przez ten okres stosowałam wiele specjalnych diet. Ale jeśli nawet udało mi się schudnąć to szybko wracałam do poprzedniej wagi. Pomógł mi w walce z otyłością dietetyk, do którego się w końcu udałam. I od tego czasu zaczęłam chudnąć. W sumie w niecały rok udało mi się wrócić do dawnej firmy. Ważyłam tyle samo co na studiach. Jednak nie wyglądałam tak dobrze. Na mojej skórze było bardzo dużo rozstępów, które powstały od tych ciągłych wahań wagi. Nie byłam więc w całości zadowolona z tego jak teraz wyglądam. Koleżanka powiedziała mi, że skoro aż tak bardzo zależy mi na tym żeby pozbyć się rozstępów to powinnam iść do specjalisty. Zaczęłam więc szukać informacji co bym mogła z tym defektem zrobić. Ja chciałam pozbyć się ich jak najszybciej. Okazało się, że usuwanie rozstępów Katowice jest możliwe i to w bardzo rozsądnej cenie. Na pierwszej wizycie pan doktor wytłumaczył mi dokładnie jakie zabiegi będę miała przeprowadzane. Pierwszy zabieg zresztą został przeprowadzony od razu. Moja skóra z tygodnia na tydzień zaczynała wyglądać coraz lepiej. Byłam zadowolona, że zdecydowałam się tam pójść.

Skóra regenerowała się a rozstępy zaczynały się robić płytsze i bledsze. Także przed wakacjami wyglądałam już całkiem dobrze. Wszyscy mówili mi, że w kostiumie wyglądam świetnie. I ja też się tak w końcu czułam. Planuję jeszcze na jesień wykonać dwa zabiegi żeby już ostatecznie rozstać się rozstępami.