Moje figurki aniołów

Rękodziełem zajmuję się już od kilku lat. Jest to moja prawdziwa pasja, z której obecnie się utrzymuję. Nigdy bym nie pomyślała, że będzie to coś więcej niż hobby i, że będę w stanie zarobić na tym jakiekolwiek pieniądze. Tymczasem okazuje się, że ludzie naprawdę doceniają dobrej jakości i ciekawie wyglądające rzeczy handmade i często je kupują.

Tworzę różne modele aniołów

figurki aniołów sklep internetowyMam wiele szczęścia, bo robione przeze mnie wyroby sprzedawane są w jednym z dużych sklepów internetowych i muszę przyznać, że jest na nie dość duży popyt. Z tego co wiem to figurki aniołów sklep internetowy sprzedaje najczęściej. Cieszę się, bo jest to jedna z ulubionych rzeczy, które lubię tworzyć. Moje aniołki są dostępne w naprawdę różnych wzorach i kolorach. Kiedy mam nastrój to tworzę bardziej radosne, bardzo kolorowe anioły. Ich twarze są bardzo rysunkowe i wyglądają jak z jakiejś kreskówki. Myślę, że taki aniołek najbardziej pasuje jako prezent dla dziecka. Ale lubię tworzyć też wysokie, opływowe anioły, które są bardzo skromne jeżeli chodzi o kolory. Takie anioły są najczęściej po prostu całe białe albo gdzieniegdzie mają tylko dodany jakiś delikatny złoty akcent. Tego typu anioły świetnie prezentują się w salonie. Sama mam kilka takich. Bardzo dużo sprzedaje się też małych aniołków, które można powiesić na ścianie. Staram się żeby były one również dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, tak by każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

Tworzę naprawdę różne rzeczy, jednak aniołki są jednymi z moimi ulubionych figurek do tworzenia. Bardzo lubię tworzyć też koty i psy, które bardzo podobają się moim córkom. W sumie to dla nich stworzyłam swoje pierwsze figurki i spodobały mi się na tyle, że zaczęłam tworzyć je w większej ilości. A teraz kupują je inni ludzie. Niesamowite.