Dobra pizza w Bydgoszczy

Z moimi znajomymi postanowiliśmy któregoś dnia pojechać na małą wycieczkę. Zawsze jak jest weekend to staramy się jakoś organizować sobie czas, żeby się nie nudzić. Czasem jest to kino, czasem zakupy w galerii. Tym razem jednak postanowiliśmy tak po prostu się gdzieś przejechać i padło na Bydgoszcz, bo jeszcze nigdy tam nie spacerowaliśmy.

Jemy pyszną pizzę w mieście

pizza w BydgoszczyByliśmy zobaczyć piękną starówkę i miasto. Oczywiście z koleżanką odwiedziłyśmy też miejscowe butiki, a nasi mężczyźni dzielnie czekali pod sklepami. Następnie zrobiła się już pora obiadowa, więc trzeba było wybrać jakiś lokal, żeby się najeść. Każdy z nas lubił co innego, jednak pizza w Bydgoszczy wydała się być dla nas takim bezpiecznym punktem łączącym. Wiedziałam, że każdy znajdzie coś dla siebie w pizzerii, więc znaleźliśmy jakąś odpowiednią, elegancką pizzerię. Lubiłam lokale, które stawiały też na odpowiedni wygląd pomieszczeń, bo taka estetyka jest bardzo ważna. W środku unosił się zapach sera i różnych dodatków. Wszystkim aż pociekła ślinka. Moja koleżanka jednak była na diecie, więc patrzyła, czy w menu znajdzie jakąś sałatkę. Inaczej musielibyśmy raczej zmienić lokal. Jednak na szczęście była, zdrowa sałatka z kurczakiem, więc w spokoju mogła sobie tam zamówić też coś zdrowego. Ja z kolei postawiłam na puszystą pizzę z dużą ilością dodatków, ponieważ lubię porządnie zjeść i nie cierpię później chodzić głodna. Obiad to podstawowy posiłek, śniadań nie lubię.

Mój chłopak zamówił jakiś makaron z warzywami, serem i mięsem w sosie, a chłopak mojej przyjaciółki tak jak i ja wziął sobie dużą pizzę. O dziwo daliśmy radę zjeść wszystko, ponieważ tak bardzo nam smakowało, że aż grzechem byłoby zostawiać takie pyszne jedzenie. Przynajmniej każdy się najadł, nawet przyjaciółką tą sałatką.