Biuro rachunkowe w Bydgoszczy

Nigdy nie lubiłam bezczynnie siedzieć. Nawet, gdy studiowałam, znajdowałam sobie jakieś dorywcze prace.Nie lubiłam lenistwa i jeżeli mogłam pracować, to zawsze korzystałam z okazji. Szybko to zaowocowało, bo miałam dużo miejsc pracy do wpisania w swoim CV. Dzięki temu nie było puste i pracodawca wiedział, że mam jakieś doświadczenie.

Wymarzona praca w biurze rachunkowym

biuro rachunkowe bydgoszczPo zakończeniu studiów, szybko udało mi się znaleźć idealną pracę. Było to małe biuro rachunkowe bydgoszcz, jednak bardzo spodobały mi się warunki tam panujące. przede wszystkim atmosfera i współpracownicy byli niesamowici. Z każdym szło się dogadać bez problemu. Dostałam swoje biurko i komputer, przeszłam cykl szkoleń, kurs BHP nawet i dostałam niezbędne instrukcje, żeby wiedzieć, co i jak robić. Miałam szczęście, że kiedyś już pracowałam w biurze, stąd mniej więcej wiedziałam co i jak. Żeby się nie pogubić, to zawsze trzeba mieć wszystko uporządkowane, kiedy pracujemy przy komputerze. Wszystkie segregatory trzymać na odpowiednich półkach, nigdy nie mylić, gdzie wpinamy jakie papier. To taka podstawa do bezstresowej pracy. Zawsze dbam o to, by w moich dokumentach był ład i porządek, bo wiem, jak można się zdenerwować, gdy nagle się czegoś szuka i nie można znaleźć. Pracujemy z dużą liczbą klientów, którzy zawsze są zadowoleni z usług,właśnie z tego względu, że jesteśmy kompetentni i zorientowani w swojej dokumentacji i sprawach klientów.

Udało mi się zdobyć pracę dla mnie idealną. Wiem jak muszę organizować swój czas, aby ze wszystkim zdążyć. Nauczyłam się koncentracji na problemie, na pewno stałam się bardziej poważniejsza i bardzo szybko się uczę obsługi nowych programów komputerowych. Bo co jakiś czas wprowadzają nam coś innego. Trzeba korzystać z innowacji i ułatwień.