Bransoletki na uhonorowanie przyjaźni

 

Z moją przyjaciółką, znamy się od lat. Zawsze się wspieramy, i jest dla mnie najważniejsza. Chciałam jej pokazać, jak bardzo jest dla mnie ważna, i sprawić jej wyjątkowy prezent w postaci bransoletki przyjaźni. To teraz modne, aby kupować biżuterię przyjaciołom.

Zakup bransoletek przyjaźni

złote bransoletki damskieNic tak nie pokrzepia, jak prezent w postaci biżuterii. Postanowiłam kupić nam dwie takie same złote bransoletki damskie sklep, by uczcić fakt, że moja przyjaciółka już tyle ze mną wytrzymuje. Uznałam, że bransoletki to będzie idealny pomysł, ponieważ zawsze będziemy je mogły nosić. Takie też było moje założenie. Żeby nigdy nie zdejmować bransoletek. Takie dodatki jak kolczyki, czy pierścionki, też byłyby dobre, jednak pierścionek, to raczej powinien wręczać mężczyzna, a w kolczykach nie można na przykład spać. A w bransoletce można, jeżeli jest jakaś delikatna i nie będzie się o nic haczyła. Dlatego przeglądałam u jubilera wiele różnych wzorów. Pomyślałam też, że mogę wygrawerować na nich nasze imiona. Każda miałaby taką samą, z naszymi dwoma imionami wyrytymi na bransoletce. Zamówiłam więc napis : Ania&Kasia, i uznałam, że tak będzie wyglądało najładniej. Co do wzoru, wybrałam cieniutką bransoletkę, z elementem ozdobnym w postaci małego motylka na klamrze do zapisania. Tuż obok naszych imion. Taka subtelna ozdoba, nie będzie kolidowała z innymi elementami garderoby. To też była ważne, ponieważ lubimy nosić ubrania w zupełnie różnych stylach. I właśnie trzeba było to wszystko ze sobą pogodzić. Bardzo spodobał mi się ten model z motylkiem, i byłam pewna, że moja przyjaciółka również będzie zadowolona. Ciekawa byłam jej reakcji.

Przyjaciółka, gdy wręczałam jej bransoletkę, miała aż łzy w oczach. Powiedziała, że również bardzo dziękuje za naszą przyjaźń, oraz za to, że zawsze może na mnie liczyć. Cieszyłam się, że mam tak bliską osobę przy swoim boku. Trzeba więc ją zawsze doceniać. Ta bransoletka, to tylko drobiazg w porównaniu do tego, ile dla mnie znaczy.