Chciałem pracować w korporacji

 

Pochodzę z małego miasta. Tu ukończyłem technikum i znalazłem pierwszą pracę. Jednak z czasem chciałem od życia czegoś więcej. Moje zdolności i wykształcenie rosło. Z czasem ukończyłem nie które kursy oraz cenione szkolenia. W dziedzinie IT stałem się cenionym specjalistą.

Fotograf zrobił mi zdjęcie do CV

fotografia korporacyjnaJednak byłem zachęcony do życia w lepszych warunkach. Mała miejscowość mi nie wystarczała. Pewnego dnia zdecydowałem, że czas zacząć szukać pracy w Krakowie albo Warszawie. Te dwa miasta były atrakcyjne pod względem ofert i chciałem tam zleźć miejsce dla siebie. Wiedziałem, że ta droga otworzy mi o wiele więcej perspektyw i na pewno ktoś będzie chciał mnie zatrudnić. Jednak aby podejść do tego zagadnienia całkowicie poważnie musiałem mieć dobre CV. To było ważne jeżeli chciałem aby zwrócono na mnie uwagę. W tym celu szukałem miejsca gdzie wykonywana jest fotografia korporacyjna. Zamierzałem dodać profesjonalne zdjęcie do swojego CV. Teraz wielką wagę przywiązywano do wyglądu dlatego chciałem się jakoś prezentować. Na szczęście szybko znalazłem fotografa, który się tym zajmuje. Po umówieniu się na wizytę wszystko zajęło mi to dosłownie kilka chwil. Artysta pokazał mi kilka technik i pokierował jak mam wyglądać i się ustawić. Moja fotografia korporacyjna wyszła bardzo atrakcyjnie. Byłem z niej zadowolony. Wyglądałem bardzo poważnie i porządnie. Miałem nadzieję, że przyszły pracodawca zwróci na mnie swoją uwagę. Było to dla mnie bardzo ważne jeżeli chciałem zmienić swoje życie na lepsze.

Na odbitki czekałem dosłownie kilka minut. To nie zabrało mi dużo czasu. Byłem z tego nie zwykle zadowolony. Dodatkowo dostałem wersję elektroniczną i mogłem dodawać je do swojego CV w programie komputerowym. To mi bardzo pomogło i dzięki temu zaoszczędziłem na prawdę sporo czasu.