Ciekawe auta na akumulator

Bardzo małe dzieci nie mają wielkich wymagań i mogą się bawić niemalże wszystkim. Im są starsze, tym bardziej wymagające się robią, ale też rozwijają się ich zainteresowania. Jednak są zabawki, które podobają się wszystkim dzieciom.

Jak wygląda samochód z akumulatorem?

auta na akumulatorW sklepach z zabawkami dostaniemy bardzo dużo produktów dla dzieci w każdym wieku. Są to przede wszystkim klocki, przytulanki, puzzle czy lalki. Jednakże dziecięcą uwagę zwracają przede wszystkim zabawki, które umożliwiają im przemieszczanie się, czyli na przykład mogą to być auta na akumulator. Jest to pojazd stworzony z myślą o maluchach w wieku od trzech do nawet sześciu lat. Dostępne są modele jedno lub dwuosobowe z oddzielnymi fotelami. Każde dziecko jest przypięte pasem bezpieczeństwa, tak jak w prawdziwym samochodzie. Dzięki temu, maluchy siedzą stabilnie w trakcie jazdy i nie grozi im wypadnięcie z pojazdu w trakcie jazdy. Samochody posiadają kierownice z klaksonem, na której umiejscowione są przyciski do włączania funkcji dźwiękowych. Ponadto pojazdy mają boczne lusterka i pedał gazu. Jeżeli chodzi o hamulec, to włącza się on automatycznie, kiedy dziecko zdejmie stopę z pedału gazu. W sklepach znajdziemy dwa modele samochodów na akumulator, są to pojazdy w stylu sedan o niskim zawieszeniu i terenowe auta z dużymi kołami i wysokim zawieszeniem. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w pilot do zdalnego sterowania, który jest bardzo przydatny w trakcie długich spacerów, kiedy maluchowi może się znudzić samodzielne kierowanie.

Większość modeli samochodów ma długość ponad stu centymetrów i z powodzeniem mieszczą się w nich przedszkolaki. Jeżeli chcemy kupić auto w najniższej cenie, to najlepiej go szukać w sklepach internetowych, któe posiadają ich duży wybór.