Czym kierować się przy wyborze etui na telefon?

Wiele osób zaraz po kupieniu nowego smartfona zaczyna rozglądać się za jakimś etui do niego. Wynika to z faktu, że obecnie sprzedawane urządzenia mobilne, składające się głównie ze szkła, są bardzo delikatne i wrażliwe na upadki. Największa popularnością cieszą się etui przeźroczyste, które nie psują wyglądu smartfona.

Zalety etui ultra hybrid

spigen ultra hybridNowoczesne smartfony mają bardzo delikatną na upadki konstrukcję, przez po używanie ich bez ochrony nie jest wskazane. Kupno odpowiedniego etui nie jest zadaniem prostym, gdyż warto wybrać takie, które zapewnia pełną ochronę telefonu nie psując jednocześnie jego wyglądu. Wydaje się, że tego typu etui jest spigen ultra hybrid, czyli unikalne etui od tego znanego producenta. Jego wyjątkową cechą jest to, że, w przeciwieństwie do tanich przeźroczystych etui, nie jest wykonany z taniego silikonu, ale z połączenia dwóch wytrzymałych tworzyw sztucznych. Te tworzywa w przeciwieństwie do silikonu, nie żółkną nawet po dłuższym okresie używania, co pozwala używać etui przez długi czas. Połączenie dwóch różnych tworzyw do stworzenia tego etui sprawia, że doskonale amortyzuje ono energię powstałą podczas upadku smartfona, nie dopuszczając do rozbicia ekranu. Dodatkowo, dzięki wykonaniu boków etui z elastycznego tworzywa, w żadne sposób nie utrudnia ono korzystania ze smartfona, kiedy jest na niego założone etui marki Spigen. Dzięki temu można wykonywać takie czynności jak pogłaśnianie czy ściszanie rozmowy, a także ładowanie smartfona bez konieczności zdejmowania z niego etui.

Przed zakupem odpowiedniego etui na smartfona powinniśmy wiedzieć czym kierować się przy jego wyborze. Najważniejsze jest, aby wybrane etui zapewniało jak najlepszą ochronę naszego telefonu, jednocześnie nie psując jego wyglądu. Dodatkowo warto wybierać takie etui, które nie utrudnia korzystania z przycisków głośności czy złączy telefonu.