Dopracowywanie eleganckich okien na sprzedaż

Mój zawód jest znacznie cięższy, niż się pozornie wydaje. Ludzie myślą, że wykańczanie okien to bułka z masłem nie wymagająca większych umiejętności ani wysiłku. Choć są w błędzie, prawda jest taka, że tego rodzaju praca jest bardzo satysfakcjonująca, i nie zamieniłbym jej na żadną inną.

Zajmowanie się eleganckimi oknami w grójeckiej firmie

eleganckie okna z GrójcaMoje początki w tej branży nie były proste. Musiałem naprawdę napracować się podczas dnia próbnego, by szef chciał mnie zatrudnić na stałe. Później rozpoczęło się długie szkolenie, które przygotowało mnie do każdej sytuacji, z jaką mógłbym spotkać się w fabryce. Gdy jednak zacząłem pracować na moim pierwszym samodzielnym stanowisku zrozumiałem, że to jest właśnie praca, którą chcę w życiu wykonywać. W Grójcu było wiele miejsc pracy, ale to właśnie ten zakład zajmujący się oknami był dla wielu ludzi symbolem porządnej firmy. Pracownicy chwalili sobie warunki pracy, z kolei produkty które wychodziły spod szyldu tej marki zawsze były sprawdzone i godne polecenia. Dział eleganckich okien, na którym byłem od samego początku zatrudniony, zawsze miał najwyżej zawieszoną poprzeczkę. Nasi klienci byli wymagający, dlatego szef zawsze oczekiwał od nas pracy na najwyższym poziomie. Udało nam się spełnić jego oczekiwania – produkowane przez nas eleganckie okna z Grójca dorobiły się naprawdę porządnej renomy. Ponieważ pracowałem tam przez długi czas i dobrze znałem się na swojej pracy, zostałem awansowany na kierownika. Teraz zajmuje się zarówno wykańczaniem okien, jak i kontrolowaniem pracy maszyn oraz innych pracowników.

Jestem bardzo szczęśliwy, jeśli chodzi o moje życie zawodowe. Prawda jest taka, że prawdopodobnie nigdy nie znajdę pracy ani firmy, w której radziłbym sobie lepiej niż tutaj. Szef widzi to dokładnie w ten sam sposób co ja – dlatego regularnie dostaję coraz wyższe premie i dodatki.