Elegancki stolik do kawiarni

Niedawno kupiłam kawiarnię od znajomej, bo cena była okazyjna. Nie spodobał mi się jednak jej wystrój, dlatego urządzam na nowo. Zdecydowałam, że kawiarnia będzie w stylu barokowym, czyli wykwintnym i gustownym. Kupiłam już kryształowe lampy wiszące, pięć foteli niezwykle szykownych, wspaniały dywan i dwa regały z drewna bukowego, dodatkowo zdobione ornamentami kwiecistymi.

Bogata oferta mebli kawiarnianych w sklepie internetowym

stolik do kawiarniDzisiaj chciałabym zamówić pięć stolików, koniecznie drewnianych i o niebanalnych kształtach. Znam bardzo ciekawy sklep internetowy z meblami, w którym już kilka produktów kiedyś zamówiłam. Otrzymałam kartę stałego klienta, dzięki której do każdych zakupów otrzymuję dwudziestoprocentową zniżkę. Rabatem jest objęty cały asortyment w sklepie. Weszłam właśnie na stronę tego sklepu i jestem zaskoczona niezwykle bogatą ofertą sprzedażową. Szczególnie przypadł mi do gustu elegancki stolik do kawiarni wykonany z drewna bukowego. Stolik ma piękne, delikatne zdobienia na nogach, które dodają mu wyjątkowego charakteru. Mebel będzie idealnie pasował do wnętrza mojej kawiarni, dlatego zdecyduję się kupić co najmniej pięć sztuk. Jeżeli chodzi o cenę, to stolik można kupić już za sto osiemdziesiąt złotych. Za pięć sztuk zapłacę dziewięćset złotych, ale od tej kwoty należy odjąć dwudziestoprocentowy rabat. Wyliczyłam, że za zamówienie zapłacę siedemset dwadzieścia złotych.

Zamówiłam pięć drewnianych, eleganckich stolików do kawiarni. Przesyłka jest darmowa, co mnie cieszy, bo to oszczędność w wysokości czterdziestu dziewięciu złotych. Dostawa jest ekspresowa – mogę się jej spodziewać w ciągu czterdziestu ośmiu godzin. Jeżeli okazałoby się, że produkty są niezgodne z opisem, to mam prawo odesłać je do sklepu online.