Firmowa impreza integracyjna na Mazurach

Jestem właścicielem dobrze rozwijającej się firmy. Uważam, że oprócz dobrych produktów, by osiągnąć sukces ważne jest też to by pracownicy byli zadowoleni z pracy. Dlatego też staram się jak najczęściej wynagradzać swoich pracowników. Ostatnio zorganizowałem imprezę integracyjną dla wszystkich pracowników.

Mazury to świetne miejsce na imprezę integracyjną

firmowe imprezy integracyjne mazuryMieliśmy już wcześniej imprezy integracyjne, ale teraz było to coś więcej – miał to być wyjazd na cały weekend. Na miejsce tego wydarzenia wybrałem Mazury. Jeżeli chodzi o firmowe imprezy integracyjne Mazury to naprawdę dobre miejsce, na terenie którego znajduje się wiele świetnych hoteli mających bardzo dobre zaplecze konferencyjne i bogatą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną. Miałem więc do wyboru naprawdę dużo różnych bardzo ciekawych opcji hotelowych, w których mogliby zatrzymać się pracownicy mojej firmy. Udało mi się znaleźć hotel położony dosłownie nad jeziorem ze świetnymi salami konferencyjnymi, a mi zależało na tym by nasz wyjazd integracyjny połączony był z kilkoma szkoleniami związanymi z firmą. Ale oczywiście wyjazd integracyjny, jak sama nazwa wskazuje, to też integracja pracownicza i chwila rozrywki oraz relaksu. Hotel, który wybrałem miał świetną ofertę gier integracyjnych, które kończyły się ogniskiem, z czego oczywiście skorzystaliśmy. Basen i hala sportowa również były w cenie i mogliśmy je rezerwować na godzinę dziennie. Za dodatkową opłatą wynająłem dla wszystkich sprzęt do kajaków i to był naprawdę świetny pomysł.

Wybór Mazur na miejsce naszej imprezy integracyjnej był bardzo dobry bo jest przepiękne miejsce. Oprócz bardzo fajnych szkoleń mogliśmy też przebywać na świeżym powietrzu i cieszyć się pięknymi widokami oraz wspólnie się bawić. Z tego co się orientuję to wiele z pracowników korzystało też z oferty spa hotelu. Ja akurat zamiast tego wybrałem więcej snu ale cieszę, że pracownicy mogli się w ten sposób zrelaksować.