Foteliki typu recaro monza

Letnia rodzinna wycieczka w góry, nad morze lub jezioro? A może odwiedziny babci? Niejednokrotnie w naszym codziennym życiu jadąc po zakupy lub odwożąc dziecko do szkoły lub przedszkola musimy zadbać o jego bezpieczeństwo. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Co jest ważniejsze? Wygląd czy marka? Czy może nie ma to żadnego znaczenia?

Funkcjonalność fotelików recaro monza

recaro monza novaFoteliki recaro monza są od pewnego czasu dostępne na polskim rynku oferując swoim klientom różnego typu produkty. Jednym z nich jest fotelik recaro monza nova, który swym wyglądem i kolorystyką przyciąga rzesze fanów. Foteliki te wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które nie ulegają zniszczeniom. Co ważne, materiał ten jest łatwo zmywalny, to znaczy, że w bardzo prosty sposób usuniemy z niego wszelkie zanieczyszczenia. Nasze dzieci lubią przecież pochrupać przekąski podczas podróży. To cały efekt fajnej wycieczki. Nie musimy się zatem martwić o jego wygląd po powrocie do domu, ponieważ mała, wilgotna ściereczka załatwi sprawę. Jakie jeszcze cechy posiada przedstawiany przez nas produkt? A mianowicie jest bezpieczny i łatwy w obsłudze. Każdy, nawet niezorientowany tata poradzi sobie w usadowieniu w nim swojej pociechy. Tak samo łatwo zapniemy czy odepniemy pasy. Fotelik zaopatrzony jest w wygodną sprzączkę, która działa na zatrzask. Pasy mają regulację długości, w zależności od wielkości naszego dziecka.

Fotelik jest lekki i ma wygodna rączkę, tak by mógł również służyć jako nosidełko dla niemowląt. Foteliki ładnie komponują się z wnętrzem samochodu, tak że nasze auto wygląda nowocześnie. Firma monza nova to nie tylko prestiż i piękno, to głównie funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo, tak ważne dla nas i naszych dzieci. Bezpieczeństwo w podróży.