Gdzie wynająć kajak

Zdecydowaliśmy się razem z żoną, że w tym roku pojedziemy na nieco inne wakacje, a bardziej na spływ kajakowy, który podobno cieszył się coraz większym zainteresowaniem i faktycznie mieliśmy do wyboru mnóstwo miejsc, do których mogliśmy się udać w pierwszej kolejności.

Wyprawa na kajak

kajaki PomiechówekJednak postanowiliśmy bardzo dokładnie sprawdzić, jakie mamy możliwości jeśli chodzi o wynajem kajaków oraz jak taki spływ dokładnie przebiega, gdyż jak się pewnie domyślacie nie mieliśmy w tym żadnego doświadczenia i warto by było, gdybyśmy jeszcze na samym poczatku przed wyjazdem wszystko dokładnie przeczytali i sprawdzili. Wynajem kajaków na godzinę to bardzo popularna metoda na spędzenie wolnego czasu zwłaszcza jeśli chcecie spędzić go aktywnie w gronie waszych znajomych. My osobiście wybraliśmy się tam tylko we dwoje, jednak i tak myśleliśmy, że będzie to bardzo dobra atrakcja, która przede wszystkim będzie oryginalna i będzie sprawiać, że spędzanie czasu w miłej atmosferze będzie jak najbardziej możliwe. Stwierdziliśmy razem z żoną, że nie mamy co dłużej ograniczać jeśli chodzi o budżet, gdyż wydając nieco więcej możemy liczyć na dodatkowe atrakcje w postaci np. ogniska zorganizowanego po samym spływie kajakowym. Kajaki Pomiechówek, gdzie się wybraliśmy były naprawdę bardzo popularne i tak nam się podobało, że stwierdziliśmy iż w przyszłym roku również tam się udamy, aby zaczerpnąć świeżego powietrza oraz w sposób aktywny spędzić nasz urlop. Już za kilkaset złotych za osobę można wynająć kajaki nawet na kilka dni, a także miejsca noclegowe, dzięki czemu można naprawdę spędzić ten czas w miłej atmosferze.

Kajaki w Pomiechówku oferowane były przez kilka ośrodków i pamiętam, że do końca nie wiedzieliśmy, na który z nich się zdecydować, aby mieć pewność, że zabawa będzie udana. Jednak jeśli i wy nie wiecie, który ośrodek wybrać zawsze możecie poczytać opinie o jednym z nich i wybrać taki, który wam najbardziej odpowiada.