Jakie stroje produkuje Joma?

Fanatycy piłkarscy zwracają uwagę nie tylko na wyniki swojej drużyny i grających w nich piłkarzy. Ważne dla nich są również transfery odbywające się między klubami, możliwość zobaczenia swoich idoli na żywo oraz nawet firmy wytwarzające komplety strojów.

Stroje piłkarskie i innych dyscyplin Joma

stroje piłkarskie jomaKluby piłkarskie zmieniają swoich sponsorów technicznych dostarczający im niezbędny sprzęt do grania. W takim pakiecie można znaleźć piłki treningowe, koszulki, spodenki i getry potrzebne do meczu, jak i z innymi wzorami używanymi w treningu, a także długie bluzy i spodnie oraz obuwie. Jednym z wiodących producentów jest hiszpańska firma Joma, pochodząca z małej miejscowości pod Toledo. Założona została już dawno bo w 1965 roku przez Fructuso Lopeza. W ostatnim czasie się nastąpił bardzo szybki rozwój tej firmy i stroje piłkarskie Joma można znaleźć w całej Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej oraz Afryce. Na Starym Kontynencie rozwinęło sieć przedsiębiorstw, które dystrybuują wyroby tej marki na określonym obszarze. Takie firmy można znaleźć w Belgii, Holandii, Polsce, Rumunii oraz na Litwie i Białorusi, do tego otwierając fabrykę na terenie Słowacji. Obecnie firma produkuje nie tylko piłkarskie wyroby, ale również do innych dyscyplin sportu, takich jak tenis, piłka ręczna czy siatkówka, nie tylko dla zawodowców, ale także dla hobbystycznie uprawiających wysiłek fizyczny. W piłkarskie stroje Joma ubranych jest wiele zawodowych drużyn, którym dostarcza niezbędny sprzęt do funkcjonowania w zawodowej piłce. Także inne zespoły, które konkurują w innych dyscyplinach, zdobywają w nich sukcesy, tak jak hiszpańska reprezentacja piłki ręcznej zdobywająca mistrzostwo Europy.

Pomimo produkcji dla różnych dziedzin sportu to firma ta kojarzy się przede wszystkim z piłkarstwem i jej fani kojarzą bardzo dobrze tą markę. Coraz więcej drużyn biega w strojach Joma więc pokazuje to solidność wyrobów tego przedsiębiorstwa, a dzięki temu zyskuje renomę na całym świecie.