Koleżanka uczy w szkole językowej

Moja koleżanka z liceum zawsze była dobra z języków obcych. Po prostu można nawet powiedzieć, że miała do tego talent. Miała taką jakąś łatwość przyswajania takiej właśnie wiedzy. Zawsze jej tego bardzo zazdrościłam. Zresztą pewnie nie tylko ja zazdrościłam jej tych umiejętności językowych.

Szkoła językowa na wysokim poziomie

szkoła językowaWiem, że koleżanka po liceum poszła na filologię angielską i jakiś czas także spędziła za granicą. Myślałam do tej pory, że pewnie akurat ona robi karierę gdzieś za granicą a okazało się, że pracuje w Katowicach, spotkałyśmy się przypadkiem i pogadałyśmy trochę o tym co u nas słychać. Koleżanka mieszka teraz w Chorzowie także mam nadzieję, że niedługo znowu uda mi się z nią zobaczyć. Była to jednak osoba, którą zawsze bardzo lubiłam i przecież można dalej utrzymywać znajomość sprzed lat. Koleżanka jest teraz lektorem w szkole językowej. Wiem, że angielski to była dla niej zawsze pestka także nic dziwnego. Jestem pewna, że świetnie potrafi uczyć. Ta szkoła języków obcych, w której uczy koleżanka znajduje się niedaleko mojego domu. Kiedyś nawet zastanawiałam się nad tym czy ta rekomendowana szkoła językowa w Katowicach jest na wysokim poziomie. A teraz wiem, że skoro uczy tam moja koleżanka to tak na pewno jest. Koleżanka prowadzi przede wszystkim angielski dla dzieci ale także i dla dorosłych. Pytałam się jej ile kosztuje taki kurs języka angielskiego i to wszystko zależy od poziomu językowego i od tego jak często miałyby odbywać się zajęcia. Jednak taki przeciętny nie przyspieszony kurs to wcale nie jest jakiś wielki wydatek. Możliwe, że nawet jak kiedyś skorzystam i zapiszę się na taki kurs.

Zawsze miałam wrażenie, że mój angielski nie jest na tyle dobry na ile być powinien. Tymczasem zaprosiłam koleżankę do siebie po pracy na kawę. W końcu ma naprawdę blisko a my mamy o czym rozmawiać.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl