Kreatyna w kapsułkach

 

Pozytywne efekty stosowania kreatyny możemy odnotować w kilku kwestiach związanych z naszym organizmem. Szczególnie istotne efekty przynosi ona jednak sportowcom, którzy stosują ją, jednocześnie nie zaniedbując regularnych treningów. Z jakimi konkretnie efektami wiąże się stosowanie kreatyny i pod jaką postacią najlepiej ją przyjmować?

Kreatyna od firmy Trec

Trec CM3Jedną z firm produkujących odżywki dla sportowców, w tym również kreatynę pod różnymi postaciami, jest firma Trec. Produktem, który jest kreatyną w kapsułkach jest Trec CM3. W tym produkcie znajdziemy jabłczan kreatyny, który jest jedną z postaci kreatyny najszybciej i najlepiej przyswajalnych przez nasz organizm. Dzięki jego właściwemu stosowaniu, możemy znacząco zwiększyć wydolność fizyczną naszego organizmu, wzmacniając siłę, którą organizm na co dzień dysponuje. Dodatkowo, kreatyna może mieć znaczący wpływ na szybszy przyrost masy mięśniowej, co może mieć znaczenie dla sportowców – zarówno zawodowych, jak i hobbystycznych. Jeśli chodzi o uprawianie sportu, stosowanie kreatyny ma też duże znaczenie w związku z faktem, iż doskonale przyspiesza ona regenerację organizmu po treningu. Część z was może stwierdzić, że przecież w organizmie każdego z nas znajduje się kreatyna i będzie to oczywiście prawda. Nie zapominajmy jednak, że jej ilości są ograniczone i okazują się nie wystarczające dla osób, które regularnie uprawiają różnego rodzaju sport, dlatego uzupełnianie kreatyny i wspomaganie organizmu, jest w takich okolicznościach niezwykle ważne i cenne.

Kreatynę możemy stosować krótko lub długotrwale i w obu przypadkach będzie ona miała zupełnie inny wpływ na rozwój naszego organizmu. Jeśli będziemy ją przyjmować przez krótki czas, będzie miała ona wpływ na wydolność organizmu w ciągu intensywnych, ale krótkich ćwiczeń. Stosowanie długotrwałe będzie miało wpływ na wzrost siły i wytrzymałości.