Kupiłam narożnik i meble systemowe

Brat poprosił mnie o pomoc. Planuje zakupić meble do swojego domu ale zupełnie nie ma pomysłu na co ma się zdecydować. Bart nie zna się na meblach a nie ma żadnej dziewczyny, która mogłaby mu w tym pomóc. Ja jako siostra, która pracuje jako projektant wnętrz chętnie biorę udział w takich zleceniach.

Meble systemowe dla brata

meble systemoweNawet z bratem lubię współpracować i jak tylko prosi mnie o pomoc to staram się mu jak najlepiej doradzić. Jego dom jest spory i meble systemowe będą dobrym rozwiązaniem. Meble systemowe można dowolnie łączyć. Stylowe meble systemowe są w ostatnich czasach chętnie wybierane przez klientów. W moich zleceniach chętnie z nich korzystam i polecam je klientom. Meble młodzieżowe nie będą potrzebne. Meble młodzieżowe są przeznaczone dla dzieci a brat ich nie ma. Krzesła barowe na pewno się pojawią. Brat w swojej kuchni ma pory blat, który będzie idealnie komponował się z krzesłami barowymi. Hokery barowe można kupić w różnych kolorach. Hokery barowe można regulować. Mogą być z oparciem lub bez. Wszystko zależy od potrzeb klientów. Mój brat prosił o hokery barowe z oparciem w kolorze czarnym. Planuję kupić mu cztery sztuki. Tanie narożniki z funkcją spania, które widziałam w moim ulubionym salonie meblowym będą trochę za małe do salonu mojego brata. Brat ma spory salon i potrzebny mu jest większy narożnik. Tanie narożniki z funkcją spania na pewno będę polecać klientom, którzy mają mniejsze salony. Narożniki można było zamówić w różnych kolorach.

Bardzo mi się spodobały ich oparcia. Były bardzo wygodne i dobrze wykonane. Meble systemowe i narożnik który wybrałam do domu brata bardzo mu się spodobały. Wnętrze domu od razu prezentowało się dużo lepiej. Brat był zadowolony z zakupów i podziękował mi za pomoc. Jego dom był teraz dużo bardziej nowoczesny.