Kupiłem do domu suszarkę do rąk

 

Codzienne korzystanie z łazienki w praktyce oznaczało w naszym domu zużywanie kilku ręczników dziennie. Ja sam myje ręce chyba kilkadziesiąt razy na dzień. Moja żona i nasz synek też bardzo często korzystają z łazienki po to, żeby umyć w niej dokładnie ręce. W końcu stwierdziłem, że ręcznik w łazience przestał być praktyczny, a stał się niewystarczający.

Teraz ręce suszymy w suszarce

praktyczna suszarka do rąk kieszeniowaZawsze mi się podobało jak się suszy ręce w toaletach publicznych. Rzadko kiedy można tam spotkać ręczniki, a najczęściej po prostu zawieszona jest suszarka. Suszarki mogą być różne, ale wszystkie mają to samo zadanie. Osuszyć mokre ręce z wody. Postanowiłem zastosować to rozwiązanie w domu i o to właśnie teraz korzystamy z suszarki zamiast ręczników. Jest wygodniej, chociaż niekoniecznie szybciej. Długo zastanawiałem się jaką kupić suszarkę do użytku domowego. Najbardziej podobała mi się oczywiście praktyczna suszarka do rąk kieszeniowa, ale do naszej łazienki byłaby ona trochę za duża. Dlatego musiałem kupić taką suszarkę montowaną do ściany. Działa na fotokomórkę, więc wystarczy jedynie przyłożyć ręce do czujnika. Odkąd zamontowałem tą suszarkę w łazience to nie musimy już codziennie wymieniać ręczników. Teraz po każdym myciu przykładamy ręce do suszarki. Jest to też doskonały pretekst do tego, żeby się na chwilę zatrzymać. Chcąc wysuszyć dokładnie ręce potrzeba na to jakieś trzydzieści sekund.

Z suszarki najbardziej cieszy się nasz synek. Teraz dopiero myje ręce z prawdziwą i nieudawaną przyjemnością. Nie ma przecież nic lepszego niż przyłożenie rąk do fotokomórki w suszarce. Jest to zatem kolejny plus tego rozwiązania – nasz syn bardzo chętnie myje ręce. A tak na poważnie to taka suszarka jest doskonałym narzędziem pomagającym w codziennym dbaniu o higienę osobistą.