Lśniące felgi w każdym samochodzie dzięki ADBL

 

Eksploatując samochód trzeba liczyć się z tym, że prędzej czy później nasz czysty lakier zostanie okurzony. Dotyczy to nie tylko elementów karoserii, ale także felg. Kupując świetne koła dedykowane do konkretnej marki właścicielowi zależy na tym, by prezentowały się one jak najlepiej. Na rynku dostępny jest środek, który spełni jego oczekiwania.

Produkty z firmy ADBL

adbl vampireProdukty firmy ADBL są jednymi z najbardziej cenionych w branży auto detailingu. Jako producent ABDL poszukuje najlepszych rozwiązań, by przyjemność z jazdy czystym samochodem była jak największa. W swoje ofercie posiadają między innymi ADBL Vampire, czyli produkt do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń na felgach. Jak wiadomo koła mają styczność z wieloma podłożami, dlatego pozbycie się zabrudzeń nie należy do najłatwiejszych. Specjalny środek dzięki swojej żelowej formule sprawia, że efekt jest widoczny już po jednej aplikacji. Używając niewielkiej ilości produktu usunie się nawet zapieczony pył z klocków. Produkt ten jest bezpieczny do stosowania zarówno w przypadku felg lakierowanych oraz z aluminium. Dla zwiększenia skuteczności ADBL Vampire przed zabiegiem należy dokładnie umyć felgi z bieżących zabrudzeń. Często popełnianym błędem przez użytkowników jest pozostawianie preparatu do wyschnięcia. Należy go dokładnie spłukać, najlepiej myjką ciśnieniową, od razu po zakończeniu czyszczenia. Korzystanie z żelu nie jest skomplikowane. Taką rzecz można wykonać samodzielnie, jednak koniecznie w miejscu zabudowanym, by podczas czyszczenia na felgę nie dostał się niechciany pył.

Wykorzystywanie specjalistycznych środków stacje się coraz popularniejsze, dlatego wiele z nich jest dostosowanych do użytku domowego. Lśniące felgi zawsze robią wrażenie, a niewielkim kosztem można uzyskać powalający efekt.