Manicure z lakierem hybrydowym blue sky

Kiedyś hybrydy robiło się tylko u manicurzystki, a producentów takich lakierów było zaledwie kilku. Dziś większość kobiet wybiera manicure  hybrydowy, a wiele z nich wykonuje go samodzielnie w domu. Wychodząc na przeciw ich potrzebom, na rynku pojawiło się wiele nowych ofert profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów.

Lakiery hybrydowe bluesky

lakier hybrydowy blueskyManicure hybrydowy ma wiele zalet – nadaje paznokciom piękny połysk, twardość, a jego trwałość do od dwóch do trzech tygodni. Jednak, żeby osiągnąć takie efekty musimy używać lakierów sprawdzonych marek. Jednym z lepszych wyborów może być np. bluesky. W ich ofercie znajdziemy niezwykle szeroką paletę barw, z której trudno wybrać jeden czy nawet kilka kolorów. Chce się mieć je wszystkie! Przepięknie wyglądają wszelkie brokaty oraz mocno połyskujące kolory. Mamy też duży wybór odcieni metalicznych. Ciekawostką są lakiery, których barwa zmienia się w zależności od kąta padania światła lub pod wpływem temperatury. Produkt jest łatwy w użyciu, dobrze się rozprowadza, nie odpryskuje. Producent zaleca przed jego nałożeniem użycie primera, choć wiadomo, że jest to sprawa dość indywidualna i w wielu przypadkach również bez niego lakier będzie się długo trzymał. Tym co wyróżnia lakier hybrydowy bluesky na tle innych lakierów jest jego gęsta konsystencja, dzięki czemu bardzo dobrze kryje i  w przypadku większości kolorów wystarcza już jedna warstwa lakieru. Produkt można utwardzać zarówno w lampach UV jak i ledowych. 

Lakiery hybrydowe blue sky mają bardzo dobrą opinię wśród użytkowniczek w całej Europie. Wśród bogatej oferty kolorystycznej każda kobieta znajdzie coś dla siebie i na każdą okazję. Można je też łączyć z bazą i topami innych firm, dlatego też nie musimy od razu kupować całego zestawu.