Moda na ciepłe mufki do wózka

Kilka miesięcy temu kupiliśmy z mężem działkę. Czyli kupiliśmy ją jesienią. Praktycznie od razu zaczęliśmy coś robić przynajmniej w domku żeby w sezonie działka była już gotowa. Koło naszej działki inną działkę ma para z małym dzieckiem. I właśnie podczas naszych wizyt na działce bardzo często się widywaliśmy.

Wózek z mufkami

ciepłe mufki do wózkaNasi sąsiedzi przyjeżdżają tam ze swoim synkiem i spacerują. No na pewno jest tam dużo lepsze powietrze niż w mieście dlatego też nie dziwię się temu zbytnio. Oni spacerują z dzieckiem nawet wtedy gdy jest bardzo zimno. No dziecko na pewno w głębokim wózku gdy jest ciepło ubrane nie będzie zimno. Jednak nie wiem jak oni dają radę w takiej temperaturze spacerować. Sąsiadka powiedziała mi, że kupili ciepłe mufki do wózka, w które wkłada się ręce. Te mufki to jest naprawdę świetne rozwiązanie bo nawet przy bardzo niskiej temperaturze nigdy nie zmarzły mi ręce. Ja pamiętam gdy wychodziłam z córką na spacery zimą i jak mi wtedy mimo rękawiczek marzły ręce. Szkoda, że wtedy takie mufki nie były popularne. Bo to naprawdę świetny pomysł. Gdybym ja miała kiedyś takie mufki na pewno bym częściej wychodziła z córką zimą na spacer. A na pewno moje spacery byłyby dłuższe. Sąsiadka z działki powiedziała, że ma nawet dwie wersje tych mufek. Jedne są takie na jesień czyli nie są aż tak bardzo ocieplane. One są na chłodniejsze dni ale na dodatnią temperaturę. A te drugie to są już bardzo ciepłe nawet na największe mrozy. I tam nie ma już opcji żeby zmarznąć.

Nawet tak sobie pomyślałam, że takie mufki mogą być dobrym pomysłem na prezent da kogoś komu urodzi się dziecko. o nawet jeśli ktoś już takie mufki będzie posiadał to jak widać dobrze jest mieć różne. Może gdy moja koleżanka urodzi to sprawię jej właśnie taki prezent.