Moja aranżacja wnętrza mieszkania

 

Byłam bardzo podekscytowana zakupem mieszkania. Nawet jeśli musiałam wziąć na nie kredyt to i tak się cieszyłam z tego powodu. Szczególnie wizja urządzania mieszkania była dla mnie kusząca. Uwielbiam zmiany, zakupy i metamorfozy, a wnętrza są do tego idealne.

Aranżacja wnętrza w stylu nowoczesnym

aranżacje wnętrz na terenie GdańskaU siebie chciałam postawić na nowoczesne aranżacje wnętrz na terenie Gdańska. Ten styl jest po prostu idealny dla mnie. Lubię nowości, minimalizm, nie przepadam za wzorzystymi dodatkami i wyrazistymi kolorami. Chciałam mieć ściany w kolorach takich jak beż, kawa z mlekiem, delikatny błękit do łazienki i delikatny żółty do kuchni. Zakupy meblowe także były dla mnie świetne. Wybrałam zestaw wypoczynkowy do salony, duży stół z sześcioma krzesłami, jak i wiszące lampy. Do sypialni wzięłam duże łóżko z grubym materacem, lampę stojącą oraz lampkę nocną. Znalazłam nawet idealne deski podłogowe stylizowane na stare, przecierane drewno. Mimo iż teoretycznie pasowałoby ono do wnętrza rustykalnego to do błękitu ścian wszystko pasuje, a panele są jasne i nie odwracają uwagi od reszty wnętrza. Największy problem miałam z wyposażeniem łazienki i kuchni. Chciałam mieć wannę wolnostojącą, jasne płytki z delikatnym wzorkiem, jak i przeszklone szafki do kuchni. Musiałam nieźle się naszukać żeby znaleźć to co mnie w pełni satysfakcjonowało. Jednak najważniejsze jest to, że wszystko będzie do siebie pasować. Wolałam się nie spieszyć, ale mieć to, co mi się spodoba.

Aranżacja wnętrz mieszkania nie jest szybka ani łatwa, aczkolwiek ma się potem wielka satysfakcję z tego, że samodzielnie coś się wykonało. Moje mieszkanie jest już wykończone, muszę dokupić jeszcze parę drobiazgów do kuchni i pokoju, ale to już koniec wielkich zmian. Teraz mogę już się wprowadzić.