Na festiwalu postawiłem firmowy dmuchany namiot

Festiwale muzyczne to nie tylko koncerty, ale też cała otoczka – należy zapewnić obecnym osobom wiele atrakcji, aby każdy znalazł coś dla siebie. To dlatego oprócz sceny muzycznej, na terenie festiwalu znajdują się stoiska firmowe.

Atrakcje w namiocie dmuchanym

namioty dmuchane z oświetleniemWiele firm decyduje się na rozstawienie własnego stoiska, aby w ten sposób zyskać popularność wśród ludzi. Nie tylko oferują tam swoje usługi – na przykład sprzedaż koszulek czy gadżetów, ale też organizują koncerty i rozdają fanty, co przyciąga prawdziwe tłumy. Obok klasycznych namiotów opartych na konstrukcji aluminiowej, dobrze prezentują się także namioty dmuchane z oświetleniem. Pneumatyczne namioty znajdujące się w ofertach producentów, mogą być cztero-, pięcio- lub sześcionożne (zależy to od rozmiaru namiotu). Te największe mają średnicę nawet 10 m! Wybór zależy od tego, jak dużą zadaszoną powierzchnię chcemy uzyskać. Niektórzy mogliby się obawiać tego, że namioty mogą być w łatwy sposób uszkodzone – producenci zapewniają jednak, że takie dmuchane namioty wykonuje się tylko z naprawdę wytrzymałych materiałów – na przykład z tkaniny poliestrowej, którą dodatkowo powleka się PVC. Uzyskane w ten sposób parametry wytrzymałościowe zapobiegają rozdarciom. Jeżeli chcemy spersonalizować namiot – możemy na nim umieścić logo swojej firmy lub jakiś napis, który będzie zachęcał do odwiedzenia stoiska. Wykonany nadruk solwentowy zostaje zalaminowany, dzięki czemu jest odporny na promieniowanie UV – nie musimy martwić się tym, że wyblaknie po tygodniu na słońcu.

Jeżeli chcemy przyjmować odwiedzających nie tylko w dzień, ale i wieczorem – wybierzmy namiot z halogenowym oświetleniem lub też z podświetleniem nóg. Dzięki temu nasz namiot będzie wyglądał profesjonalnie i z pewnością odwiedzi go wiele osób.