Najlepsze piłkarzyki Garlando

Nie wszystkie piłkarzyki stołowe są takie same. Wśród ich producentów istnieje elita, które oferuje najlepiej wykonane stoły. Garlando to firma z absolutnego topu, a na stołach tej marki rozgrywają swoje mecze nawet profesjonalni gracze. 

Piłkarzykami Garlando nie można się znudzić 

garlando piłkarzykiZapewne każdemu z nas zdarzyło się zagrać w tą zręcznościową grę. To świetna rozrywka podczas pobytu w pubie, z której korzysta niemal każdy. Jednakże możemy mieć ich wersję domową i cieszyć się rozgrywkami w gronie rodziny i przyjaciół, kiedy tylko mamy na to ochotę. Piłkarzyki Garlando, mimo, że są najwyższej jakości, mają rozsądną cenę. Za stół do gry, który możemy zamontować w domu nie powinniśmy zapłacić więcej niż sześćset – siedemset złotych. Stoły są zakryte od góry specjalnym, przypominającym szkło tworzywem, dzięki czemu piłeczka nie wyleci poza obszar gry. Drążki wykonane są z nierdzewnej stali, a rękojeści z gumy. Są one ergonomiczne i nawet przy spoconych dłoniach, chwyt jest pewny. Garlando piłkarzyki stołowe możemy zamówić bezpośrednio u producenta lub skorzystać z oferty wielu polskich dystrybutorów. Garlando oferuje również możliwość zakupu piłkarzyków zarobkowych, czyli wyposażonych w automat wrzutowy, to doskonała propozycja dla właścicieli pubów, czy lokali, w których gromadzą się kibice piłki nożnej. Koszt takich stołów jest oczywiście większy i zaczyna się od nieco ponad dwóch tysięcy złotych. Firma Garlando, na swoje produkty udziela rocznej gwarancji. 

Klienci, którzy zakupili stoły od tego producenta, chwalą sobie przede wszystkim ich funkcjonalność i jakość wykonania. Nie ma się czemu dziwić, wszak użyte do ich produkcji materiały są trwałe, a same stoły wykonane w taki sposób, by do minimum ograniczyć możliwość ich zniszczenia.