Najlepsze wesele w województwie mazowieckim

 

Podczas przygotowywania wesela, kierujemy się przede wszystkim tym, żeby wszystko było jak najlepiej przygotowane i wyglądało jak najbardziej estetycznie. Nic w tym dziwnego, w końcu zależy nam na jak najlepszej opinii bliskich. Jednak ważniejsza od dekoracji jest zdecydowanie sala, którą trzeba wybrać jak najlepiej, by wesele mogło być naprawdę udane.

Udane przyjęcie weselne

udane wesele - ZąbkiMuszę przyznać się szczerze, że swoje wesele organizowałam prawie całkiem sama – nie chciałam, żeby inni ludzie wpychali mi swoje wizje, nawet, jeżeli podobno znają się na tym wszystkim lepiej ode mnie. Ja po prostu chciałam, by było idealnie, a żeby tak było musiałam sama wszystkiego dopilnować – od menu, poprzez dekoracje i muzykę. Najważniejszą jednak rzeczą był wybór miejsca, w którym odbędzie się wesele i wybór sali. Co do miasta, to od początku planowałam, by przyjęcie odbyło się w Ząbkach, niedaleko stolicy. Utwierdziłam się w swoim przekonaniu, kiedy dowiedziałam się, że mają tam naprawdę piękne sale weselne. Namówiłam więc narzeczonego, żeby tam pojechać. Udane wesele – Ząbki to był od teraz mój cel. Pojechaliśmy do sal, które oferowało to miasto, by spytać o to, czy są one wolne w wybranym przez nas dniu, a poza tym chcieliśmy obejrzeć każdą z sal najdokładniej jak się dało. Sale okazały się naprawdę przepiękne, ale po długim zastanowieniu udało nam się zdecydować na tę najlepszą salę – była idealna!

Pamiętajmy, że wybór sali jest bardzo ważny. Dekoracje nie zrobią przecież całej roboty i jeżeli wybierzemy nieodpowiednią salę, to na nic się one nie zdadzą. Dlatego nie podejmujmy naszej decyzji zbyt pochopnie i pamiętajmy, że jeżeli wybierzemy salę w Ząbkach, to z pewnością będziemy naprawdę bardzo zadowoleni – zupełnie tak jak nasi goście.