O nas

Redakcję założył Krzysztof Szosa, który jest światowej klasy kucharzem, postanowił stworzyć blog, w którym umieszczał swoje autorskie porady i przepisy. Przepisy nie tylko kulinarne, ale także recepty na to jak być lepszym człowiekiem i jak lepiej żyć. Blog ten zwrócił uwagę wielu poszukiwaczy nowych smaków, ogrom czytelników zaczęło odwiedzać jego stronę. W pewnym momencie czytelników było tak wiele, że Pan Szosa musiał zatrudnić zespół redaktorów i moderatorów oraz postanowił rozszerzyć kontent swojej redakcji. Od 2015 roku na blogu rozpoczęliśmy udostępnianie wpisów o wielu różnych kategoriach

FAQ

Naszą główną pasją jest jedzenie. Blog założony został z myślą o zarażeniu nią jak największej ilości osób. Na codzień dostarczamy informacji na temat jedzenia i gotowania, ale także ciekawostek z życia.

Ciężko jest dokładnie stwierdzić moment, w którym naszła mnie pasja do gotowania. Na początku była to zwykła chęć samodoskonalenia. Apiracja natomiast pojawiła się naturalnie, w miarę upływu czasu.

Dużo podróżowania, praca zagranicą wśród najlepszych szefów kuchni. Od Hiszpani po Turcje. Większość swojej wiedzy zdobyłem właśnie tam.

Staram się uczyć jak najwięcej od każdego z kim pracuję. Jest to jedyny sposób na budowanie doświadczenia i wiedzy. Niemożliwe więc jest przytoczenie tylko jednej osoby którą się inspiruję.

Nasze media

Śledź nas na wszystkich naszych stronach