Obudowy na telefon

 

Oferując różnorodne obudowy na telefon dobrze wiedziałem, że codziennie będą przychodzić do mojego sklepu klienci, którzy nie do końca wiedzą, na jakie się zdecydować pod kątem posiadanego modelu smartfona. Prowadząc od wielu lat taki sklep, gdzie klienci mogli zaopatrzyć się w różnorodne obudowy na telefon dobrze wiedziałem, że klienci często nie znają się zupełnie na tym, na jaką obudowę się zdecydować.

Pomoc przy wyborze odpowiedniego etui

sklep z obudowami na telefonWiedziałem, że często klienci w ogóle nie wiedzą, czym kierować się pod kątem doboru odpowiedniej obudowy do własnego telefonu, więc zawsze starałem się im pomóc w odpowiedni sposób, jak tylko mogę. Sklep z obudowami na telefon to duże wyzwanie każdego dnia z tego względu, że czasem faktycznie trafiają się bardzo wymagający klienci, którzy szukają odpowiedniej dla siebie obudowy przez kilkanaście minut, a ja muszę im wszystko dokładnie pokazywać i opisywać. Znacznie prościej jest wtedy, kiedy klient pokaże mi swój telefon komórkowy i powie, jaki kolor lubi, albo czy chce jakąś obudowę z nadrukiem – bo takie też posiadamy. Sklep z obudowami na telefon powinien więc posiadać sporo modeli obudowy do wyboru, aby trafić w gusta każdego z klientów. Dzięki czemu można mieć pewność, że niezależnie jaki klient do nas przyjdzie, to i tak taki sklep z obudowami na telefon będzie w stanie zaproponować mu dokładnie to, czym jest zainteresowany  Stale więc rozbudowywałem swoją ofertę, docierając do większej ilości klientów.

Prowadząc taki sklep z obudowami na telefon stacjonarny dobrze wiedziałem, że w internecie też będę mógł znaleźć sporo klientów na moje produkty, więc szybko postanowiłem otworzyć coś własnego, czyli rozszerzyć zakres prowadzonej przeze mnie działalności o sprzedaż wysyłkową.