Panele 3D wykonane przez moją córkę

Dzieci miały ostatnio zajęcia w szkole. Ich nauczyciel jest znany z zaskakujących pomysłów. Tym razem kazał przynieść kawałki styropianu do szkoły. Dzieci miały z nich robić panele dekoracyjne 3d, takie jakie same chciałyby mieć. Wyżłabiały wzorki na materiale, a później odpowiednio zamalowywały.

Panele 3D z wisienkami

Panele 3DMoja córka stwierdziła, że panele 3d to niezła zabawa. Tym bardziej, że może zrobić je sama. Zrobiła jakieś wisienki i inne owoce. Będziemy mieć w domu panele ścienne 3d z wystającymi wisienkami, o mamo. Jednak, gdy ona już to zrobiła efekt był całkiem niezły. Oczywiście te panele 3D miały znaleźć się u niej w pokoju, gdy je wykonała, to te wisienki wyglądały całkiem nieźle. Przez te zadanie z plastyki ja miałam więcej roboty. Po tym jak córka zaprezentowała swoje dzieło na lekcji, które na szczęście również spodobało się nauczycielowi. Moja córa dostała piątkę za swoje panele 3D. Zaraz po jej powrocie ze szkoły, usłyszałam, że musimy te panele 3D zamontować w pokoju córki.

Dzięki zadaniowi z plastyki, jakie moja córka dostała, ja miałam więcej pracy, gdyż na życzenie córki musieliśmy od razu zamontować te panele 3D jakimi były wisienki. Po skończeniu pracy, efekt nawet był niezły. Ale najważniejsze, że to wszytko i końcowy efekt podobał się mojej córce, która teraz na ścianie ma wstające wisienki. 

Więcej na temat paneli 3D można znaleźć na: http://kalithea.pl