Piękne sukienki w nowo otwartej galerii

Ostatnio w naszym mieście otworzono galerię z różnymi sklepami odzieżowymi. To dla nas super ułatwienie, bo zazwyczaj musieliśmy jeździć do większego miasta, lub robić zakupy na zwykłym targu.

Sukienki wywierały pozytywne wrażenie

sukienka dziennaNo i oczywiście sklep z odzieżą damską przez internet wchodził w grę. A wtedy wiadomo, że nie zawsze można przymierzyć ubranie, i jak coś jest nie tak, to nie zawsze chcą zwrotów. No a do miasta obok nie zawsze uśmiechało się jeździć, a często były mi potrzebne a to sukienki wyjściowe, a to jakieś inne eleganckie elementy na ważniejsze wydarzenia, typu zakończenie roku, czy coś. Dlatego w dniu otwarciu od razu wyruszyłyśmy z przyjaciółkami, z nadzieją, że znajdziemy coś odlotowego dla nas. Ludzi było pełno, tradycyjnie tłumy, jak dzieje się coś ciekawego. Chyba każdy miał ochotę na długie sukienki wieczorowe, którego tego dnia miały być sprzedawane w obniżonej cenie. Zaskoczył mnie też widok mężczyzn stojących przed sklepem. Co oni tam chcieli kupować? Może coś dla żon, ciekawe. No ale nie sądzę, że potrafiliby dobrze dobrać rozmiar, w końcu to mężczyźni. Dla nich XL, to to samo co M. Taka prawda, bo nie znam mężczyzny, który dokładnie potrafi określić rozmiary. Jak otworzyli galerię to ludzie zaczęli szaleć, a ja postanowiłam, że nie będę w tym uczestniczyć. Poczekałam na spokojnie, aż napięcie się rozładuje i dopiero weszłam. Obawiałam się, że będę mogła zapomnieć o czymkolwiek fajnym, ale jakieś sukienki dzienne na szczęście jeszcze zostały. Mogłam sobie je po przymierzać, oczywiście jak nadeszła moja kolej do przymierzalni. To bardzo modna odzież damska, dlatego tylu ludzi się zebrało, aby i dla nich coś zostało.

Ja może nie załapałam się na jakieś prezenty z okazji otwarcia, ale przynajmniej wybrałam sobie coś ładnego w moim rozmiarze.

Sprawdzone sukienki znajdują się na https://www.comely.pl