Pomoc od znajomego, pracującego w serwisie komputerowym

Mojej dziewczynie zepsuł się komputer. Niestety nie jestem informatykiem i kompletnie nie znam się na sprzęcie, a niestety, komputer jest jej bardzo potrzebny do pracy nad projektami, dlatego też zdecydowaliśmy się na zaniesienie sprzętu do serwisu.

Naprawa komputera w Krakowie

serwis komputerów krakówAkurat mieliśmy to szczęście, że jeden z naszych znajomych jest dobrym informatykiem. Naprawdę bardzo dobrze zna się na sprzęcie, dlatego też z każdym jednym problemem wiele moich kolegów wybiera się właśnie do niego. Wiedzieliśmy, że posiada niedaleko nas serwis komputerów Kraków jest dużym miastem, a niestety nie posiadamy auta, dlatego też zależało nam na tym, aby był to ktoś blisko nas gdyż dalsza podróż z komputerem jest naprawdę niewygodna. Po dotarciu na miejsce, przywitaliśmy się z naszym znajomym. Sprawdził on komputer i bardzo szybko wykrył problem. Niestety, padła w nim płyta główna, która jest najważniejszym elementem komputera i bez niej, nie da się z komputerem zrobić kompletnie nic. Jednakże, na szczęście, posiadał on jedną płytę główną na zbyciu i powiedział nam, że za naprawdę niewielką cenę może on nam ją zainstalować. Zgodziliśmy się. W przeciągu kilkunastu minut, komputer był jak nowy. Nic innego się w nim nie zepsuło, dlatego koszt naprawy był bardzo niewielki. Komputer został jeszcze sprawdzony przez znajomego w celu znalezienia problemów w systemie, jednakże nic nie znalazł. Płyta główna prawdopodobnie padła po prostu ze starości

Naprawa przebiegła naprawdę szybko, dlatego jesteśmy informatykowi naprawdę wdzięczni. Nawet dzień dłużej w oczekiwaniu na naprawę komputera mógł spowodować problemy w pracy mojej dziewczyny, gdyż projekty trzeba wykonywać bardzo szybko, zwłaszcza, gdy się ma ich wiele na głowie. Jesteśmy zadowoleni ze świadczonej usługi.