Praca w agencji organizującej wydarzenia

Smykałkę do organizacji różnego rodzaju imprez i eventów miałam od zawsze. Urodziny, chociażby w przedszkolu zawsze miały jakiś klimat. Więc gdy dorosłam wiedziałam, że chcę pracować w agencji zajmującej się organizacją różnego rodzaju imprez. Byłam w stanie w bardzo krótkim czasie wynegocjować z klientem atrakcyjną cenę ale również z kontrahentami warunki umowy. Mam ku temu predyspozycje, chociaż nie zawsze jest tak kolorowo. 

Organizacja wydarzeń wymaga dużo uporu

organizacja imprezNie jest łatwo chociażby ze względu na to, że trzeba mieć ogromną odporność na stres. Czasami działamy pod ogromną presją czasu i nie bardzo możemy pozwolić sobie na odwlekanie czegoś. Trzeba być stanowczym podczas rozmów zarówno z klientem jak i na przykład restauracją czy cateringiem. Bywa, że chcą zerwać współpracę jednak zawsze trzeba dać im chwilę czasu na przemyślenie swoich słów. Tym co najbardziej lubię jest organizacja wydarzeń specjalnych w Warszawie. Jako, że jest to stolica zawsze trzeba się mocno napracować, dzwonić w wiele miejsc i spróbować połączyć ogień z wodą. Mimo tego, że często przypłacam to bezsennymi nocami nie wyobrażam sobie nie podjąć się tak ciekawego wyzwania. Wiele mich kolegów i koleżanek pracujących ze mną lubi coś innego, dzięki czemu nie wchodzimy sobie w tak zwaną paradę, a doradzamy i staramy się być dla siebie wielkim wsparciem. Cieszę się, że nasi klienci to czują i wciąż chcą korzystać z naszych usług.

Dysponujemy także mnóstwem sprzętu nagłośniającego, który wypożyczamy w razie potrzeby. Zawsze weryfikujemy czy to, co wypożyczamy nie ma żadnej technicznej wady. Zależy nam nie tylko na posiadaniu sprawnego sprzętu ale również pozytywnych komentarzach naszych klientów. Liczba zleceń wciąż nam rośnie a to świadczy o zaufaniu do nas.