Przetarg na SSP dla urzędu miejskiego

Przetargi nigdy nie są prostymi sprawami. Wymagają sporego przygotowania oraz poświęcenia masy czasu i energii na dobre poznanie oczekiwań kontrahenta. Mimo wszystko zawsze próbujemy swoich sił jeśli uważamy, że gra jest warta świeczki.

Tak było wtedy, gdy urząd ogłosił przetarg na SSP

SSP dla urzędówOd razu zabraliśmy się do pracy. Wiedzieliśmy, że w tym przypadku nie ma na co czekać. Sprawdziliśmy czego oczekuje od nas urząd i stwierdziliśmy, że nasze systemy SSP w pełni spełniają podane wymagania. Nie mieliśmy żadnych przeciwwskazań, by nie wystawić do walki naszego systemu. Nieraz już pokazał, że spokojnie należy do ścisłej czołówki. Do przetargu podeszliśmy bardzo pewni siebie. Wiedzieliśmy, że nasz SSP dla urzędów to pakiet, który na pewno ma szanse z każdym. Nie tylko mieliśmy jedną z niższych cen, ale również dodatkowo posiadaliśmy całe mnóstwo udogodnień i nowoczesnych rozwiązań, których brakowało naszej konkurencji. Rezultat był prosty do przewidzenia – przetarg został wygrany przez nas, co zapewniło nam sporo pracy na kolejne kilka tygodni. Byliśmy z tego powodu bardzo zadowoleni – każdy lubi wygrywać, zwłaszcza jeśli wiąże się to z większymi zyskami w firmie. Wszyscy pracownicy również ucieszyli się z tego, że dostaliśmy to zlecenie. Wiedzieli, że jeśli firma osiągnie lepsze wyniki finansowe, to z pewnością nie ominą ich wysokie premie w tym miesiącu. Oczywiście pod warunkiem, że cały zespół będzie zgrany i zmotywowany do pracy. Wiadomo, że przy takich zleceniach każdy musi wykazać się odpowiedzialnością i pracować naprawdę porządnie.

Oczywiście udało nam się zrealizować zamierzone cele. Pomimo tego, że nie było to łatwe, załoga naprawdę się spisała i zasłużyła na premie, jakie wówczas otrzymali. Wszyscy byli zadowoleni z tego, w jaki sposób wykonaliśmy zlecenie – teraz pozostało czekać na nowe.