Pyszny, imprezowy catering

Jakiś czas temu odbyło się wyjątkowe święto w naszej rodzinie. Moja ukochana córka skończyła roczek. Dopiero co pamiętam jak byłam w ciąży, a tu już rok jest na świecie. Trzeba było z tej okazji zrobić dużą imprezę i wszystko dokładnie zaplanować. Roczek w końcu to bardzo ważne wydarzenie dla dziecka i całej rodziny.

Zachwyt nad imprezowym cateringiem

catering na imprezy - WarszawaMożna się domyślać, że przy dziecku nie ma za bardzo czasu na przygotowywanie imprezy, czy gotowanie. Planowałam się tym zając, jednak uznałam, że nie dam rady. Wtedy też wpadł mi do głowy luźny pomysł na catering na imprezy – Warszawa bowiem wiedzie prym jeżeli chodzi o najlepsze cateringi. Można wybierać wśród wyszukanych dań, lub zwykłych, domowych. Wybór jest bardzo duży. Postanowiłam skorzystać z usług cateringu, który znajdował się niedaleko nas. Kiedyś mieli tam też restaurację i smakowało mi jedzenie, więc miałam sprawdzone miejsce. Udałam się więc do ich siedziby i sprawdziłam asortyment. Pomyślałam o kilku ciepłych daniach, jednak głównie postanowiłam skupić się na takich szybkich przekąskach. Jakieś babeczki, przystrojone owoce, chlebowe przekąski z chleba czosnkowego. Okazało się, że można było zamówić spory pakiet przystawek i nawet mogłam wybrać ile i jakie chciałam. Proces wybierania był dla mnie bardzo przyjemny, nie mogłam się doczekać, aż tego wszystkiego będzie można spróbować. Okazało się, że bardzo szybko, bo mieli też degustację swoich potraw.

Degustacja sprawiła, że wzięłam troszkę więcej jedzenia niż planowałam. Wszystko tak bardzo mi smakowało, że uznałam, że jak goście nie zjedzą, to będzie dla nas do domu na później. Niestety, zbyt wiele nie zostało, bo wszyscy zachwycali się przystawkami i ciepłym obiadem. Jedzenie zniknęło bardzo szybko, mimo sporej ilości.