Stemple na białą ścianę

Jesteśmy w trakcie budowy domu. W sumie to już jesteśmy na ukończeniu, pozostało nam wykończenie kilku pomieszczeń, w tym pokoju dziecięcego. Nasz synek ma dwa latka i to będzie jego pierwszy własny pokój. Wcześniej dzielił z nami sypialnię. Teraz będzie miał swój własny pokój, a my stoimy przed dylematem jak najlepiej mu przygotować pokój tak, żeby mu się podobał, a jednocześnie był praktyczny i bezpieczny.

Wystrój ściany w pokoju dziecięcym

stemple na ścianęMoja żona największy problem ma z kolorem ścian. Nie chcemy malować pokoju na niebiesko, ponieważ to takie banalne i stereotypowe dla chłopaków. W końcu doszliśmy obydwoje do wniosku, że ściany będą białe, a jako ozdobę wykorzystamy stemple na ścianę. Teraz jest bardzo dużo wzorów takich stempli, dzięki czemu na pewno dobierzemy coś co spodoba się naszemu małemu synkowi. Fajnie by było gdyby sam sobie wybrał wzory, ale wydaje mi się, że jest jeszcze za mały na to. Razem z żoną wybraliśmy takie dość uniwersalne stemple na ścianę. Nie chcieliśmy żadnych postaci z bajek, ponieważ ten kto ma małe dziecko to wie, że gust zmienia się bardzo szybko. Dziś dziecko lubi pieski, a jutro zaczną go interesować samochody, czy pociągi. Niestety dziecko jest zmienną istotą. Dlatego stemple, które wybraliśmy są bardzo neutralne z listkami na drzewie i zwierzątkami. Mam nadzieję, że młodemu spodoba się wystrój i będzie chętnie spędzał czas w swoim nowym pokoju. My dzięki temu zyskamy trochę wolności. Wiadomo, że takiego malucha trzeba cały czas pilnować bo cisza zazwyczaj oznacza, że jest źle bo dziecko coś zmajstrowało.

Udało nam się wybrać świetne wzory stempli. Zakupiliśmy pięć wzorów, które rozmieścimy na ścianach w różnych kolorach. Dzięki temu pokój będzie przytulny i takie odpowiedni dla dziecka. Teraz jeszcze tylko musimy złożyć meble.