Szkolenia pracowników budowlanych

Zawsze chciałam pomagać innym. Zaczęło się od wolontariatu w schronisku. Uwielbiałam koty i psy i najchętniej wszystkie bym zaadoptowała. Później pomagałam osobom starszym, jednak musiałam wybrać się na studia i przerwałam pracę. Stwierdziłam, że kierunek BHP będzie dla mnie idealny. Będę prowadziła rozmowy z pracownikami i uświadamiała ich o zagrożeniach.

Szkolimy pracowników budowlanych

szkolenia bhp dla pracowników w RzeszowieStudia udało mi się zakończyć z bardzo dobrymi stopniami i zaraz po obronie udało mi się zacząć pracę. Oczywiście na początek, sama musiałam odbyć różnego rodzaju kursy, żebym mogła przekazywać wiedzę innym. Przeszłam test i wiele różnych innych zadań. Było trochę ciężko ale dałam radę. Teraz mogę prowadzić szkolenia bhp dla pracowników w Rzeszowie i pamiętam, że pierwszego dnia mojej pracy wybrałam się z wizytą do pracowników budowlanych. Mogłam jeszcze odwiedzać pracowników biurowych i duże firmy. Podobała mi się praca, zwłaszcza gdy szkoliłam pracowników budowlanych. Zawsze byli bardzo radośni i widziałam, że faktycznie interesują się wszystkim, co im opowiadałam. Ze mną był jeszcze mój kolega, który wspierał mnie w pierwszym dniu pracy i przy okazji oceniał, jak sobie poradziłam, by przekazać informację przełożonym. Kurs składał się na początku z części teoretycznej, czyli kilku godzin opowiadania o zagrożeniach i zachowaniu bezpieczeństwa. Później robiłam zadania praktyczne, na przykład na tabletach pracownicy musieli dopasować odpowiedni sposób gaszenia pożaru. Na końcu był wielki test.

Wszyscy moi pracownicy zaliczyli test za pierwszym razem. Bardzo się cieszyłam,  bo to świadczyło o tym, że mnie słuchali i umiałam odpowiednio przekazać wiedzę. Zaczęłam czuć się jak ryba w wodzie w tej pracy i wiem, że nie zamieniłabym jej na żadną inną, bo w ten sposób również pomagam.