Szwagier zamówił u mnie taśmę dwustronną

Szwagier prowadził własną firmę budowlaną i dzięki jego zaradności moja siostra miała łatwo w życiu. Cieszyłem się, że tak dobrze im się powodzi i nawet nie raz miałem okazję współpracować ze szwagrem, gdyż często odwiedzał mój sklep w centrum miasta.

Sprowadzenie do sklepu taśmy butylowej

taśma butylowa dwustronnaOstatnio zwiększyłem asortyment w sklepie i dzięki temu odwiedzało mnie jeszcze więcej klientów. Nawet szwagier się ucieszył, bo w wiele produktów się u mnie zaopatrywał. Ostatnio jak się u mnie pojawił to interesowała go taśma butylowa dwustronna, której nie posiadałem w sprzedaży. Miałem jednak namiar na producenta i poprosiłem szwagra, by wrócił do mnie za dwa dni. Od razu skontaktowałem się z producentem, żeby zamówić u niego taśmę, której potrzebował szwagier. Nie chciałem, żeby szedł do innego sklepu i zadeklarowałem, że taśmę na pewno mu załatwię. Producent miał dostępnych wiele taśm tego typu, ale szwagra interesowała tylko dwustronna i taką właśnie zamówiłem. Wziąłem piętnaście kartonów, żeby mieć zapas na wszelki wypadek. Nigdy nie wiadomo kto jeszcze zainteresuje się tym produktem. Taśmę butylową dla szwagra miałem już następnego dnia i od razu się z nim skontaktowałem. Wysłał do mnie swojego pracownika, ponieważ był na spotkaniu z kontrahentem, z którego nie mógł się urwać. Policzyłem mu koszty producenta, ponieważ to był szwagier i nie chciałem na nim zarabiać dodatkowo. Dzięki temu polecał mój sklep swoim kolegom z branży nie tylko budowlanej i miałem o wiele większe zyski.

Cieszyłem się później, że zamówiłem więcej tej taśmy, bo szybko wszystko zostało sprzedane. Moja oferta była atrakcyjna dla ludzi z całego miasta i przychodziły do mnie tłumy. Mi również dobrze się wiodło i poprawiła mi się znacznie sytuacja materialna.