Taliowane koszule dla szczupłych mężczyzn

Jeśli myślisz, że szczupłemu, wysokiemu mężczyźnie łatwo dobrać ubranie, to chyba nigdy nie byłeś na zakupach dla wysokiego i szczupłego pana. Jedynym ratunkiem w takiej sytuacji jest koszula męska taliowana, która odpowiednio podkreśli zalety sylwetki.

Koszula taliowana dla podkreślenia sylwetki

koszule męskie taliowaneChociaż w galeriach handlowych pełno jest naprawdę przyjemnych butików z garniturami, w których półki uginają się od dobrych jakościowo koszul, a pracujące tam ekspedientki dwoją się i troją, to czasem naprawdę trudno wybrać dobrze leżącą koszulę. Dla panów, którzy są naprawdę wysocy, a przy tym mają wyrzeźbioną sylwetkę i długie ręce , czasem dobranie ubioru jest niemalże niemożliwe. Na szczęście są koszule męskie taliowane pozwalające ludziom na udane zakupy. Taliowanie to sposób produkcji ubioru polegający na dokonaniu wycięć po bokach i zaplanowaniu systemu zaszewek, najczęściej na plecach, by zebrać nieestetyczny nadmiar materiału. Dzięki temu mężczyzna w koszuli wygląda naprawdę dobrze. A po zdjęciu marynarki nie powstają nieciekawe zagnioty, na skutek upychania naddatków ubrania. Zakup takiej koszuli pozwala na idealne dopasowanie koszuli bez potrzeby zanoszenia jej do krawca i generowania dodatkowych kosztów związanych z tą usługą. Wybierając koszulę trzeba zwrócić uwagę na jej ułożenie w ramionach. To one świadczą o odpowiednim dopasowaniu rozmiaru ubrania. Koszula taliowana nie może być zbyt luźna, ani opinać się na barkach, ponieważ podczas siadania lub schylenia się, może pęknąć na plecach.

Newralgicznym punktem jest też rękaw. Powinien być na tyle długi, aby odrobinę wystawać z mankietu, jednak nie może też sięgać dalej niż do przegubu dłoni. Na szczęście w koszuli męskiej taliowanej łatwo zastosować się do wytycznych dotyczących męskiej elegancji.