Tani Kross Nelly

Rowery dziecięce to segment szczególny. Tu przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo naszej pociechy oraz szeroko pojęty komfort. Dlatego jednoślady dziecięce trzeba wybierać z głową i nie decydować się na pierwszy – lepszy model. Pośpiech jest tu złym doradcą. 

Dziecięcy Nelly od Krossa

kross nellyJako, że dziewczynki są częściej bardzo wymagające od chłopców, a ich wybór sprowadza się nie do kwestii technicznych, a raczej estetycznych, to trudniej trafić w ich gust. Jednakże Nelly to rower, który został zaprojektowany z myślą o każdej z nich. Efektowne zestawy kolorystyczne sprawiają, że rower prezentuje się naprawdę ciekawie. Można je dopasować do ulubionych kolorów naszej pociechy, ponieważ Nelly występuje w bardzo wielu zestawach kolorystycznych i któryś z nich na pewno trafi w gust każdej, młodej cyklistki. Rama jest skonstruowana z aluminium, bardzo lekkiego, ale zarazem solidnego, odpornego na wgniecenia. Specjalna, wyprofilowana konstrukcja ramy pozwala na duże łatwiejsze wsiadanie i zsiadanie z roweru. Kross Nelly za sprawą swojego wyglądu i możliwości, jakie daje, w szybkim czasie stanie się ulubieńcem każdej dziewczynki. Nawet tej, która dotychczas nie pałała chęcią do jazdy na jednośladzie. Warto dodać, że Nelly posiada osłonę na łańcuch, która uniemożliwia wkręcenie się w niego elementów odzieży, a także większych przedmiotów, jak gałęzie, czy inne przeszkody terenowe. Koszt tego modelu to niecałe osiemset złotych, co w zestawieniu z ofertami konkurencji jest ceną niewygórowaną.

Jednoślady dla dzieci muszą być bezpieczne i komfortowe. Tylko takie zasługują na naszą uwagę. Jednak, by dziecko było w pełni bezpieczne, należy zadbać o wyposażenie go w ochraniacze na kończyny oraz kask. W sklepie firmowym Kross, kupimy także te akcesoria.