Tanie usługi adwokackie w Tarnowie

Pilnie poszukuję doświadczonego i niedrogiego adwokata z Tarnowa. Mam problem ze swoim byłym mężem. Rozwód był z jego wyłącznej winy, bo mnie notorycznie zdradzał od wielu lat. Niestety, nie mogę iść do pracy, bo jestem aktualnie ciężko chora. Moja sytuacja finansowa po rozwodzie była kiepska, więc wywalczyłam w sądzie alimenty dla siebie w wysokości tysiąca złotych miesięcznie.

Rzeczowa porada prawna tarnowskiego adwokata

adwokat tarnówStanisław – mój były mąż – przez rok regularnie płacił zasądzone alimenty. Niestety, od dwóch miesięcy nie otrzymałam żadnego przelewu na konto bankowe, a do tego nie odbiera on ode mnie telefonów. Czuję się bezsilna, więc będę musiała podjąć bardziej radykalne kroki. Niech adwokat mi podpowie, co powinnam w takiej sytuacji zrobić. Wiem, że jeżeli komuś jest pilnie potrzebny doświadczony adwokat Tarnów ma co najmniej pięciu takich prawników. Zadzwoniłam do najlepszego adwokata z Tarnowie i umówiłam się na spotkanie w kawiarni. Adwokat zalecił mi, abym wydrukowała historię z mojego rachunku bankowego sprzed czterech miesięcy aż do teraz. Co mnie zaskoczyło, to zaznaczył, że nie weźmie ani grosza za poradę prawną, bo zdaje sobie sprawę z mojej trudnej sytuacji finansowej. Pomyślałam, że na jutrzejsze spotkanie kupię chociaż jakąś dobrą czekoladę. Adwokat zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie iw zbudził moje zaufanie, co się rzadko zdarza. 

Ciesze się, że są jeszcze na świecie tak dobrzy ludzie jak ten prawnik. Zwróciłam uwagę na to, że wcale mi nie przerywał, wysłuchał do końca tego, co miałam do powiedzenia. Myślę, że adwokat powinien być też dobrym psychologiem, aby dotrzeć do swojego klienta. Czasami trudno jest się otworzyć przed zupełnie obcą osobą, a szczerość jest wręcz niezbędna w takich sytuacjach.